GIF sprievodca: Tu je presne ako vytvoriť dokonalé, definované obočie

Vyčistite to efektom Cara Delevingne, ale odvážne obočie majú chvíľu. Iba v tomto roku vzrástli tržby v make-up obočia o 28 percent a kategória dosiahla zisk vo výške 122 miliónov dolárov, WWD správy. Sada dobre upravených oblúkov má úžasnú schopnosť oblieknuť tvár, vydávať mladší vzhľad a pri správnom umiestnení môže vytvoriť ilúziu tenšieho nosa. So všetkými novými produktmi na trhu, môže byť ťažké určiť, ktorá práca najlepšie pre vás, a tak sme sa vrátili do nášho základného arzenálu a vytvorili užívateľsky prívetivý GIF sprievodca o tom, ako môžete dať svoje najlepšie obočie dopredu. Pokračujte v čítaní a získajte podrobné pokyny!

obočie Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Začnite tým, že určujete, kde by vaše čelo malo začať, oblúkovať a končiť. Držte štetec ako Anastasia ($ 18; anastasia.net) vertikálne proti mostu nosa, aby ste našli začiatočný bod, potom sklopte kefu do stredu oka, aby ste zistili, kde sa má oblúk objaviť. Zoradiť štetku nahor s vonkajším okrajom oka, aby ste určili, do akej miery má vaše obočie rozšíriť. Pred aplikáciou ľubovoľného produktu kefujte vlasy v smere, v ktorom prirodzene rastú.

obočie Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

S pomade ako Anastasia’s Dipbrow ($ 18; anastasia.net) alebo prášok nie viac ako dva odtiene svetlejšie alebo tmavšie ako vaša farba vlasov, vyplňte akékoľvek medzery pozdĺž vášho oblúka, potom použite akýkoľvek nadbytočný produkt na kefke pozdĺž začiatku časti vaše obočie. Tým sa zabráni tomu, aby vaše obočie vyzeralo vyzerajúce a vytvára jemný gradientový efekt. Pozrite sa priamo do zrkadla a podržte bradu mierne nahor, aby ste zistili, či sú vaše oblúky rovnomerné.

obočie Tutorial
Alex Reside pre InStyle.com)

Aby sme udržali tvar neporušený, nasledovali sme s niekoľkými očami Eyeko Brow Gel ($ 24; sephora.com), ktorý je infúziou ginkgo biloba, aby pomohol znovu rozmnožiť riedke oblasti. Začiarknite počiatočnú časť smerom hore a akonáhle je výrobok na mieste, pretiahnite čistú špicatú kefu, aby ste zabezpečili rovnomerné rozloženie.

obočie Tutorial
Alex pobyt pre InStyle.com

Farbenie mimo čiary alebo akékoľvek nečakané škvrny môžu vyvolať príliš hrubý vzhľad, takže vytvarujte presný tvar korektorom, ktorý sa zhoduje s vašou pleťou. V hornej a dolnej časti časti obočia sme použili panvicu s jemným osvetlením od palety Benefit’s The Perk-Up Artist ($ 30, benefitcosmetics.com), potom smečili ružový svietiaci odtieň pod oblúk, aby sme zdôraznili našu prácu. Použite kefu, aby ste vylúpili všetky tvrdé čiary.

Získajte viac tipov o tom, ako v našej galérii odtiahnete odvážne obočie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 68

map