Gigi Hadid a Zayn Malik je prvý dátum príbeh je vlastne rozkošný

Po tom, ako v stredu v noci ukázala svoju novú kolekciu Tommy x Gigi na dráhe L.A, Gigi Hadid prešiel Výstava Ellen DeGeneres aby sa splnila ďalšia z jej snov. “Keď som sa presťahoval do New Yorku, chcel som mať móda pokrytie, chcel som byť v potravinovej sieti a ja som chcel byť ďalej Ellen. A ja som Ellen!”model vykríkol na prvýkrát vystúpenie na talk show piatok.

Zatiaľ čo kariéra Hadida vystupuje, stále opúšťa potrebný čas na svoj osobný život, a to jej vzťah s priateľom Zaynom Malikom. 21-ročná dievčina povedala DeGeneresovi, že sa datujú “za rok a pol, nie, že počítať.”

VIDEO: Gigi Hadid a Zayn Malik najcastejšie párové okamihy

 

“Naozaj sme sa stretli na narodeninovej párty kamaráta pred pár rokmi, a potom bol v New Yorku, aby som prišiel minulý rok na Victoria’s Secret Show, myslím, a skončil, že nepríde. Bol som rád, hrám to cool , Poďme na párty po tom, čo tam nie je, “vtipovala. Nejako sa obaja ešte dostali do kontaktu. “A neskôr tento týždeň sme skončili na našom prvom termíne,” povedala.

“Hrali sme to v pohode asi 10 minút a potom som bol rád, že ste naozaj roztomilý, pripojili sme sa naozaj rýchlo, máme rovnaký zmysel pre humor a zdieľanie videí a samozrejme Noah Ritter videá začali prichádzať.”

SÚVISIACE: 15 Veci V štýle Editori chceli ihneď kúpiť na výstave Tommyho Hilfigera

Je jasné, že títo dvaja majú spoločnú lásku ku komédii. Sledujte Hadidov rozkošný Ellen debut vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 64

map