Gigi Hadid prúti do svojho spodného prádla pre poslednú kampaň Tommyho Hilfigera

Tommy Girl skutočne, najnovšia reklama Gigiho Hadida pre Tommyho Hilfiger má 21-ročného modelu, ktorý sa venuje tónom kože.

Predmetná kampaň predstavuje model, ktorý sedí na vrchole tresky, ktorý je vystavený neistote proti priemyselne vyzerajúcej červenej stene, jej pravé koleno je zvýšené na podporu jej pravého lakeť. Perfektne sa zhoduje s jej hlbokou modrou stoličkou, Hadid je zbavený náprsenky a spodnej bielizne ($ 20, usa.tommy.com), ktorú si od Tommyho Hilfigera vyberie. Ikona pristávacej dráhy roztiahne jej ružové zámky s jednou rukou, omráčený výraz prilepený na jej prirodzene vytvorenú tvár.

Hadid nie je žiadny cudzinec, ktorý by zanechal pokožku – do značnej miery prichádza do svojho popisu práce. Ale na rozdiel od mnohých z bývalých kampaní a časopisov, fotografia Tommyho Hilfigera sa nepokúsila odstrániť zmršťovanie krtkov, ktoré pokrýva Hadidovo telo.

Hadid tiež nie je nováčikom, pokiaľ ide o značku Tommy Hilfiger – model a dizajnér spolupracovali na vlastnej zbierke kapsúl TOMMY x GIGI, ktorá vyšla začiatkom tejto sezóny.

I LOVE TOKYO !!!!!!!!!!!! a @tommyxgigi bábiku! �� ど う も あ り が と う všetkým japonským fanúšikom, ktorí vyšli na podporu, ste úžasní! ��✨☄�� Dúfame, že sa čoskoro vrátime!

Fotografie, ktorú vyslal Gigi Hadid (@ gigihadid)

SÚVISIACE S DANOU: Gigi Hadid Flaunts Jej Abs v orezaný T-shirt a Satin Maxi sukne pri nakupovaní v L.A.

VIDEO: Zober si ten vzhľad: Modelové vlasy
 

Milujeme Gigi, krtky a všetko.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 76 = 84

map