Gigi Hadid vedia, že ľudia si myslia, že je príliš tenká

Gigi Hadid a Blake Lively nie sú v tom istom odvetví, ale nie sú žiadni cudzinci slávy. Ako špičkový model a A-listová herečka sú často predmetom pozornosti a kontroly, a to nie je vždy ľahké zvládnuť.

Lively sa posadil s Hadidom na úprimný rozhovor o telesnom imidžu a hanobení pre májovú emisiu Harperov bazár, a držali veci čestné. 

“Väčšina z nich je to len nezmysel. Ale stále to môže byť zranenie, “povedal Hadid o tŕňoch. “V súčasnej dobe ľudia rýchlo hovoria:” Miloval som Gigiho telo a teraz sa len vydala. “”

Veľmi nadšená, že je vaša májová krycia dievča @harpersbazaarus !!! Ďakujem moc @ glendabailey ❣️❣️ veľkú lásku všetkým @marianovivanco @erinparsonsmakeup @joannahillman @nailsbymei @joeygeorge

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@ gigihadid)

“Keby som sa mohol rozhodnúť, ja by som mal zadok a ja by som mal prsia, ktoré som mal pred niekoľkými rokmi,” uznala. “Ale úprimne, nemôžeme sa pozerať späť s ľútosťou, potom som miloval svoje telo a milujem svoje telo teraz.” 

Gigi Hadid lead
Catwalking

Živé mali podobné veci, vysvetľujúc, že ​​spôsob, akým si ľudia pozerajú celebrity, zvyčajne neberie do úvahy zákulisné pracovné intenzívne tréningy a dokonca aj Photoshop -. 

SÚVISIACE: Najobľúbenejšie veci Gigi Hadid a Zayn Malik povedali skôr, ako skončili svoj dvojročný vzťah

“Je veľmi dôležité, aby sa mladí ľudia nestretli s tým, čo vidia on-line. Je to naša práca ako herci a / alebo modely, ktoré majú byť v tvare. Máme prístup do telocvične a školiteľov a zdravých potravín. A potom navyše, 99,9 percenta z času, počas ktorého sú obrázky Photoshopped. Som vinný, že som bol na snímke a povedal: “Vyzerá to strašne na mňa.” A oni sú ako: “Opravíme to.” A vy ste tak uľavený. “

Ale keď pripúšťa, že sa uľavila od Photoshopu, chce retušované obrázky, aby prišli s varovaním. “Môj sen je, aby všetky obrázky mali vedľa nich malú hviezdičku s nadpisom, ktorý číta, táto fotografia bola retušovaná, a tak je mierne pripomenuté, že hej, to nie je skutočný život. maľbu, umeleckú formu, to nie je určite to, ako sa budeme bdieť po každom dni nášho života, “povedal Lively.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 50

map