Gigi Hadid vyzerá nádherne v potešení, skúša na Victoria’s Secret Fashion Show

Predtým, ako ste ju videli vo svojom nádhernom lingergickom súbore s čiernymi, perličkovými anjelskými krídlami, Gigi Hadid mal na sebe veľmi odlišné oblečenie pri skúške na Victoria’s Secret Fashion Show: mikina a jeanové šortky. 

Vo fotografii, ktorá bola v nedeľu uverejnená v jej Instagram, Hadid sa tváril tvárou v ruke s džínsovými odrezkami, švíčkovými vysokými topánkami zo šou a šedou orezanou mikinu nosiacou pod jej krídlami. “Nemôžem sa pozrieť na túto fotografiu ani premýšľať o tom, že všetci moji anjelskí priatelia prvýkrát vložia svoje krídla bez toho, aby sa dostali do očí slzami pýchy,” podčiarkla naháňačka za zákulisím. “Môj vzrušenie je príliš reálny!” Vyrazíme z nášho skúšobného oblečenia TOMORROW noc na CBS! @Victoriassecret # vsfs2016 “

Nemôžem sa pozrieť na túto fotografiu, ani premýšľať o tom, že všetci moji anjeloví priatelia prvýkrát vložili svoje krídla bez toho, aby sa dostali do očí. Moje vzrušenie je príliš reálne! Chyť nás z nášho skúšobného oblečenia TOMORROW noc na CBS! @victoriassecret # vsfs2016

Fotografie, ktorú vyslal Gigi Hadid (@ gigihadid)

K Hadidovi sa pridali jej sestra Bella, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Adriana Lima, Kendall Jenner a mnoho ďalších na parížskej dráhe spolu s Lady Gaga, The Weeknd a Bruno Mars, ktorí vystúpili na módnej prehliadke. 

VIDEO: 15 Nezabudnuteľný vzhľad z módnej výstavy Viktórie tajomstvo 2016

 

Kľúčové slová: Kendall, Gigi a Bella Chowed Down na Cheeseburgers Po prechádzke VS Runway

Jedná sa o druhý ročník Gigiho prechádzky Victoria’s Secret Fashion Show a prvý rok to robí, radi v tých slávnych krídlach. Nalaďte sa na celú show dnes večer o 10.00 hod. ET na CBS. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − 66 =

map