Gigi Hadid x Stuart Weitzman práve vydal najkompaktnejšiu obuv pre každodenné nosenie

Ak ste si nevšimli, Gigi Hadid je mega fanúšikom mulov. “Dokonca som ich nosil na červenom koberci v jednom bode!” povedala supermodelka V štýle

Takže pre svoju druhú spoluprácu so Stuartom Weitzmanom, ktorá sa dnes začala, sa Hadid vydal svojou vlastnou rotáciou v štýle a navrhol dve variácie semišových, špičatých mulov: EYELOVE, ktorý sa dodáva v hlboko indigovom a ružovom kvete a vyznačuje sa jediný dizajn zlého oka na pravej topánke a EYELOVEMORE, rovnaká silueta v mrazivom šedom s menšími zlými očami obalenými na vrchole oboch topánok. 

EYELOVEMORE
Zdvorilosť Stuart Weitzman
dostupný u Stuarta Weitzmana
$ 598

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Ako vzrástol “Influencer” úplne zmenil módu

“Bol to symbol, ktorý moja rodina vždy mala okolo domu,” povedal Hadid povestný dizajn, populárny v niektorých kultúrach Stredného východu. “Mám to na šperky, bolo to na mojej kľúčenke, keď som začal chodiť na strednú školu, vždy som bol v mojom živote pozitívnym symbolom, myslel som si, že by bolo niečo pekne na topánku ako symbol ochrany ľudí ktoré ich nosia. ” 

Ešte lepšie ako ich ochranné schopnosti? “Vaše prsty sú teplé, pretože vnútri sú fuzzy!” Hadid zvolal a ukázal svoju umelú kožušinovú vnútornú podšívku. Hadid je vždy posadnutý maximálnym komfortom, vysvetľuje, stále hladí “fuzzy” mule. “To je poslaním môjho života len to, aby som to pochopil,” vtipovala. “Aj na červenom koberci, v šatách, ktoré môžu vyzerať naozaj nepríjemné, zvyčajne som pohodlná. Nemám rád čokoľvek, čo ma prináša pocit, že na to musím venovať veľa pozornosti, aby som ho udržal na správnom mieste, alebo niečo, čo ma prinúti, aby som sa cítil, že nemôžem byť úplne sám. “

Gigi Hadid
Gotham / Getty

Tak sa mu to stalo, že sa jej pustil, povedala. “Byt je skvelý pre to,” povedala, ponúkajúc niekoľko tipov, ako ich štýlovať: “Pokiaľ sa spárujete s vecami, ktoré sú vyvýšené, môžete to naozaj robiť a potom ho môžete nosiť aj s džínsy a pohode pás a robiť to naozaj neformálne vec. “

Obmedzené vydanie muľov, navrhnuté s každodennou všestrannosťou v mysli, povedal Hadid, bude tiež prínosom Pencils of Promise, čo prispieva k filantropickej iniciatíve vybudovať tri školy v Ghane, Guatemale a Laose. “Pokaždé, keď si to [ľudia] dajú na to, si pamätajú, že pomáhajú deťom a budovať školy,” povedala. 

EYELOVE
Zdvorilosť Stuart Weitzman
dostupný u Stuarta Weitzmana
$ 498

NAKUPUJ TERAZ

súvisiace: ríšeje Serayah má najlepšie jednoduché tipy pre štýl Bralette ako košeľu

Hadid nám dal pohľad na to, aký bol dizajnový proces – a niektoré jeho časti boli oveľa viac, než si myslíte. “Chtěla som, aby sa to cítilo ako ručne vyrobené. Takže sme toto oko vybrali na látku,” povedala a ukázala na jednotlivé kusy semišu, ktoré tvoria zlé oči. “Vzali tie tvary, ktoré som vyňal a doslova ich urobil.”

My sme všetci pre Hadidovu hygiu, aby sme si vzali na pohodlnú, elegantnú obuv so zámerom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 69

map