Gillian Andersonová diskutuje o stave štýlu jej postavu pred návratom súborov X.

Po 13 rokoch vo vzduchu, Súbory X sa vráti k televízii so šiestimi novými epizódami tento mesiac, pričom hviezdy Gillian Anderson a David Duchovny sa vracajú, aby hrali svoje kultové postavy. “Mám pocit, že predtým sme nekončili správne,” povedal Anderson V štýle v The Weinstein Company a Netflix Golden Globes after-party. “Mám pocit, že publiku dávame niečo, čo chceli dlho, čo je v skutočnosti viac ako to, čo sme im mohli dať v jedinej funkcii.”

Trinásť rokov je dlho a veľa sa zmenilo vo svete módy. Tak ako sa bude vyvíjať štýl Dany Scullyovej? Anderson priniesol do kostýmu návrhára kostýmu Hannibal priniesť Scullyho “obmedzený” šatník do nasledujúceho desaťročia. “Mám rád smer, na ktorom je. Je to veľmi klasické, “povedal Anderson. Návrhár rešpektoval “drobné aspekty svojho šatníka” a stále sa mu podarilo baviť sa štýlom postavy.

SÚVISIACE: Celý Trailer pre X-Files Reboot je tu – Sledujte to teraz

Andersonov šikovný osobný štýl sa objavil včera v noci v Globe, keď si zahalila zlaté šaty z Burberry s výstrihom. Dokončila vzhľad s náušnicami, zlatými náramkami a čiernou spojkou.

X-Files Embed
David Livingston / Getty Images

Súvisiaci: Top 10 najlepších Eric Wilson oblečený na 2016 Zlatých glóbusov

Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, čo sa stane pre jej postavu Súbory X sa vráti k Foxu 24. januára. Vráťte sa na rýchlosť, kde séria prestala a čo môžete očakávať v nadchádzajúcich miniseriach v 21-minútovej scéne tu (spoiler upozornenie).

S výkazmi Scottom Huverom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 78 =

map