Gilmore dievčatá hviezda Yanic Truesdale na jeho úlohu ako Michel Gerard

Len s štyrmi týždňami, až kým Gilmore Girls reboot hity Netflix, odpočítavanie pre náš návrat do Stars Hollow je oficiálne zapnuté.

Novo vydaný trailer pre Gilmore Girls: Rok v živote nám už dalo niekoľko informácií o tom, čo máme k dispozícii naše obľúbené postavy – Rory je nezamestnaná, Lorelai je stále keď premýšľa nad svojim vzťahom s Lukášom, Emily “odmieta” svoj život po Richardovej smrti a Kirk je z večerných dôvodov večerné piatkové večere – dvakrát a pol minútový klip nám dal veľmi malý pohľad na to, čo je nové pre najzbaviteľnejšia postava, Michel Gerard. Kým sme sa krátko pozreli na nešťastný francúzsky kontajner The Dragonfly Inn v prívese, sme sa snažili zistiť, čo Michelovi bolo za posledných osem rokov – a nikto nebol viac nadšený, že to zistil, než muž, ktorý hrá jeho, Yanic Truesdale.

SÚVISIACE: Obľúbená vec Milo Ventimiglia o hraní Jess on Gilmore Girls

Kanadský herec sa nedávno zastavil V štýleV New Yorku, aby mohol rozprávať o všetkých veciach Gilmore Girls, a povedal nám, že Michel je presne tam, kde očakával, že bude v tomto bode života. Pretože veľa o štyroch sériách stále zostáva ťažko pod zábradlím, Truesdale nemohla odhaliť tiež veď pokiaľ ide o miesto, kde sa objaví jeho charakter, keď sa výstava vráti 25. novembra. Ale on robil jedlo na najlepších Michel je-liners, co-hviezdy on udržal v kontakte s priebeh rokov (vrátane neskorého Edwarda Herrmann, ktorý hral Richard Gilmore) a či tie bzučiace posledné štyri slová série Amy Sherman-Palladino žijú až po humbuk. Stlačte prehrávanie na vyššie uvedenom videu, aby ste počuli taniere Truesdale, keď ste odhalili jeho úlohu Michela.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map