Gina Rodriguez získala skutočnosť o holení svojej hlavy

Nemysleli sme si, že by sme mohli milovať Ginu Rodriguez viac, ale jej nedávna drastická zmena vlasov a krása mantra, ktorá sprevádzala jej novú oholenú hlavu a podrezanie, urobila náš obdiv rýchlo.

Hlavné vlasy človeka nie je nikdy ľahké. Dokonca aj keď necháte salón v láske s vašimi čerstvými “robiť, to trvá trochu, aby si zvykli na pohľad na svoje nové ja v zrkadle. Po mesiaci, keď sa jej nový štýl skláňal, Rodriguez odvezol do Instagramu, aby odhalil jej myšlienky na jej účes – vrátane dôvodu neočakávanej zmeny – s ohromujúcou černo-bielou “gramou samých, ktorú napísala s posilňujúcou správou.

SÚVISIACE: Gina Rodriguezova krása Mantra vás bude ešte viac milovať

Strihala som si vlasy na film a nie je nič viac oslobodenie, potom si uvedomím, že vaša krása existuje zvnútra. Nie som moje vlasy. Nie som moja váha. Nie som moja farba pleti. Som láska, chcem byť láska s každou interakciou, s každým rozhodnutím, ktoré robím pre seba, s každým neúspechom a úspechom. Mal by si to vyskúšať. Odvážim sa. Pustite to, čo si myslíte, že by vás urobilo krásnejšie a zistite, že máte všetko, čo už potrebujete vo vnútri. �� @mattdoylephoto

Fotografie, ktorú vyslal Gina Rodriguez (@hereisina)

Číta sa: “Strihala som si vlasy na film a nie je nič viac uvoľnením, potom si uvedomím, že vaša krása existuje zvnútra. Nie som moje vlasy. Nie som moja váha. Nie som moja farba pleti. Som láska, chcem byť láska s každou interakciou, s každým rozhodnutím, ktoré robím pre seba, s každým neúspechom a úspechom. Mal by si to vyskúšať. Odvážim sa. Pustite to, čo si myslíte, že by vás urobilo krásnejšie a zistite, že máte všetko, čo už potrebujete vo vnútri. “

Rodriguez sa prvýkrát podelil o nový herný dizajn na Instagram minulý mesiac s dramatickou fotografiou svojho roztrhaného koňa, ktorý darovala Zámky lásky, nezisková charita, ktorá daruje príčesok deťom trpiacim stratou vlasov súvisiacou so zdravotnou starostlivosťou. Jane PannaVyzerá dobre – dobrý pocit – dobrý postoj pochádza z radu krásy, ktorú dostala od svojej matky, ktorá vyrastala, že sa s ňou nosila po celé roky. “Ak neustále pracujete na tom, aby ste boli lepšou ľudskou bytosťou, rastúcou, dávajúcou, láskavou a servisnou, ktorá rastie do takej miery, že nezáleží na tom, čo máte na sebe, alebo či máte dnes vlasy a možno nie je zajtra. Robíte to najlepšie, čo môžete, a vnútri je vždy krásna. Tu začína pre mňa a moja mama naozaj miluje, že mi to dala, “povedal nedávno Rodriguez V štýle.

SÚVISIACE: Gina Rodriguez rozsekal vlasy pre najlepší dôvod

Kňaza Gina. Toto je jedna filozofia krásy, v ktorej sme určite verili.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 6 =

map