Gisele Bündchen Konzoly Tom Brady po ničivých Super Bowl Strata

Napriek tomu, že v nedeľu v noci strávil tanečník Tom Brady v Super Bowle, 5-ročná Vivianová sa zdala mať čas svojho života v hre, tancuje jej srdce na polčasový výkon Justin Timberlake.

Vo videu zdieľanom s príbehom Instagram maľba Gisele Bündchen zachytila ​​okamih, keď jej batoľatko uvoľnilo na stánkoch, keď hitmaker “Can not Stop The Feeling” sa dostal na pódium pre svoj súbor, ktorý obsahoval hudbu z jeho nového albumu Man of the Woods, rovnako ako princ hold. 

1

TK
Gisele Bundchen / Instagram

Plátovaná čiernym dresom označeným jej otcovým menom a číslom, dcéra supermodelky, ktorá nosila vlasy v dvoch pletených ošateniach, vyzařovala, keď sa ukáže svojimi pohybmi okolo štadiónového apartmánu s fialovou žiarovkou v ruke. 

TK
Gisele Bundchen / Instagram

“#GoPats”, Bündchen označil rozkošný klip spolu so srdcovým emojim.

Zatiaľ čo Patriotovia nemuseli zaujať šiestu výhru Super Bowl, matka dvoch sa podarilo ukázať svoju podporu pre jej hubby. Na brazílskej kráse Instagram zdieľala fotografia rodiny emocionálne vzájomne sa rozvíjajúca po hre, ktorá bola sprevádzaná dlhým výkrikom na Bradyho.

Gratulujeme Eagles k víťazstvu v Super Bowl, akú to bola hra! Blahoželáme Patriotom za to, že dali všetko najlepšie a moju lásku, sme neuveriteľne hrdí na vás, pretože sme schopní vidieť niekedy deň všetok záväzok, obeť a tvrdá práca, ktorú ste venovali, aby ste sa stali najlepšou v tom, čo robíte. Milujeme ťa! ❤️ Parabéns Eagles por ganhar o Super misa, que jogo! Parabénovia Patriotovia, ktorí sú v mojich očiach, sú naozajstné vďaka tomu, že sa im podarí vysporiadať sa s kompromisom, obetavosťou a trampológiou. Nós te amamos!

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

“Gratulujeme Eagles za to, že vyhrali Super Bowl, akú hru to bolo!” Napísala. “Blahoželáme Patriotom, že dali všetko najlepšie a moju lásku, sme na vás neuveriteľne hrdí, pretože sme schopní vidieť niekedy celý deň od všetkého odhodlania, obety a tvrdej práce, ktorú ste venovali, aby ste sa stali najlepšou v tom, čo robíte. Milujeme ťa!”

Win alebo stratiť, Gisele je stále jej najväčším fanúšikom!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map