Gisele Bündchen sa ospravedlňuje za znetvorenie modelov Instagram-Era

Pamätáte si, keď Stephanie Seymourová bola vtiahnutá za to, že Gigi Hadid a Kendall Jenner prepustili, že nie sú hodní titulu supermodelky? Nuž, opakuje sa to – aj keď tentokrát, v menšom rozsahu. 

Model Gisele Bündchen sa ospravedlňuje po tom, čo naznačuje, že je staršia a múdrejšia ako model Instagram. Všetko sa stalo po tom, ako pristála jeden z najprestížnejších prevratov v módnom svete: obal móda. Samozrejme, nie je to jej prvýkrát, kedy to urobí – zdobila lesklú fasádu časopisu 11 krát pred samotnými USA.

Som rád, že som na obálke @voguemagazine hovoril o našej krásnej planéte. Ďakujem vám Anna Wintour @ tonnegood @inezandvinoodh a všetkým zainteresovaným do tejto špeciálnej zelenej edície. Módny priemysel má silu viesť tento pohyb k udržateľnejšej budúcnosti. Poďme! �� �� Feliz em estar na capa da @voguemagazine falando sobre o nosso lindo planeta. Obrigada Anna Wintour @ tonnegood @inezvinoodh e todos os envolvidos em kriar esta edição especial verde. Prvým krokom v tejto oblasti je podpora rozvoja vedúcej spoločnosti v oblasti mobility..

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

Je to jedna z mála modelov, ktorých obaly zasiahli dvojciferné čísla, ale Gisele je zvyknutá na to, aby vystupovala medzi svojou súťažou – v skutočnosti jej aproximáciou nie je vôbec model. “Nie som model,” hovorí časopis vo svojom júlom 2018. “Modelovanie je práca, ktorú robím, kariéru, ktorú som mal. Umožnilo mi vidieť svet a ja som za to dobre zaplatil. Ale nikdy ma to nedefinoval. “

A oh, nie je to čisto filozofia, ktorá ju oddeľuje od davu veľkosti výberu: chlapci, nerozumie sociálnym médiám.

nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala - Cocktails
Kevin Tachman / Getty Images

Jej mladšia sestra vytvorila účet Instagram o 37 miliónoch rokoch a často núti supermodelka posielať svoje fotografie. “Keby som to bol ja, boli by to len fotografie západy slnka,” pripúšťa Bündchen jej krmiva. “Nie je to moja generácia – musím byť úprimný. Som starší, múdrejší. Keby som sa musel propagovať v spôsobe, akým musia dievčatá modelovať, zabudnite to. Ja by som to neurobil, “pokračovala.

Pronto para o lançamento do livro “Čerpanie – 100 Iniciatívy Poderosas para Resolver a Crise Climática”. Paul Hawken sa obáva tradičného riešenia kritických problémov, ktoré majú vplyv na životné prostredie. Aké je to, čo chápete ako toda mudança? Nos! Então vamos que vamos !!!!! @paulhawken @projectdrawdown

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

V priebehu niekoľkých hodín od prieskumu Giseleho, ktorý sa konal online, matka dvoch sa vrátila do spoločného víru, aby sa ospravedlnila za svoje zdanlivo znevažujúce komentáre k modelom Instagram.

SOUVISLOSTI: Tom Brady priznáva, že jeho manželka a deti sú “Získanie krátkeho konca palice”

“Je mi ľúto, že moje slová naposledy móda článok bol nesprávne pochopený, “napísala vo vyhlásení zverejnenom na Twitteri. “Mojim zámerom bolo jednoducho vyjadriť, že prichádzam zo staršej generácie a nie som technicky zdatný. Obdivujem mladšiu generáciu a svoje zručnosti pri zvládaní všetkých dopytov sociálnych médií. Určite nikdy necítim, že som múdrejší ako ktokoľvek iný, a verím, že sa všetci učíme. “

Pekne sa jej ospravedlniť, ale myslím, že jej predhovor o príbehu ako jej “najnovšie móda článok “to hovorí všetko. S životnými skúsenosťami (a viacnásobným móda kryty) prichádza múdrosť, nie?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 65

map