Gisele Bündchenová odpovedá na správy, že jej povedala deťom vlastenci “Nechajte” orla Win

Gisele Bündchen vyčistila vzduch po tom, čo sa objavili správy, že jej deti povedali, že vlastenečania “nechali” Eagles vyhrať Super Bowl v nedeľu. 

Model sa zobral na Twitter, aby objasnil to, čo povedala svojej dcére Vivianovi, synovi Benjamínovi, a nevlastnému Jackovi na päty straty New England. “Len aby som bol jasný Nikto nenechal nikoho vyhrávať Ľudia vyhrávajú kvôli vlastným zásluhám Unavený z ľudí, ktorí mi skrúcajú slová, aby vytvorili drámu, ktorá neexistuje!” 

V pondelok USA Today že Bündchen vysvetlil jej a Bradyho deťom, ktoré boli po strate patriotov rozrušené, že Eagles už dlho nezískali. “Nezískali za milión rokov,” povedal Bündchen.

V bode Vivian sa objavil “Eagles vyhral Super Bowl.”

V odpovedi Gisele povedal: “Práve tentoraz, táta vyhral päťkrát a nikdy predtým vyhral.”

Pridaním: “Celý ich život nikdy nezískali Super Bowl, musíte niekoho niekoho vyhrať niekedy, musíme to zdieľať, zdieľanie sa stará.”

SÚVISIACE: Gisele Bündchen stále dúfa, že manžel Tom Brady odíde krátko

Napriek rozporom, keď začala rozhovor, Bündchen vyslovil veľmi láskavý príspevok k tomu, aby Instagram blahoželal Eagles k ich víťazstvu. “Blahoželáme Eagles k víťazstvu v Super Bowl, akú to bola hra!” napísala spolu s fotografiou svojho uzdravenia Tom Bradyho po strate. 

“Blahoželáme Patriotom za to, že dali všetko najlepšie a moju lásku, sme neuveriteľne hrdí na vás, pretože sme schopní vidieť každý deň všetok záväzok, obeť a tvrdá práca, ktorú ste venovali, aby ste sa stali najlepšou v tom, čo robíte. ! “

Gratulujeme Eagles k víťazstvu v Super Bowl, akú to bola hra! Blahoželáme Patriotom za to, že dali všetko najlepšie a moju lásku, sme na vás neuveriteľne hrdí, pretože sme schopní každý deň vidieť všetku oddanosť, obeť a tvrdú prácu, ktorú ste venovali, aby ste sa stali najlepšou v tom, čo robíte. Milujeme ťa! ❤️ Parabéns Eagles por ganhar o Super misa, que jogo! Parabéns Patriots pôjdeme na to, aby sme sa stali mojimi priateľmi, aby sme mohli viesť k vraždám, aby sme sa mohli stretnúť s kompromisom, obetavosťou a trampológiou. Nós te amamos!

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map