Gisele, Kaia a Naomi spojili svoje supermodelové mocnosti pre túto kampaň Versace

Teraz ju nazývame: Versace vlastní 2018.

Donatella Versace nás nielen rozprávala o svojej obľúbenej značke už niekoľko týždňov po tom, ako na finále jarnej výstavy v roku 2018 poklepala na finále výstavy na jar roku 2018 Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford a Helena Christensen. Atentát na Gianni Versace: Americký kriminálny príbeh je tiež premiéru vo februári. V zásade bude každý hovoriť o Versace.

Versace Models - Embed
Venturelli / Getty Images

Tento týždeň predstavila značka svoju najnovšiu kampaň a výsledky sú jedným nezabudnuteľným supermodelovým showdownom. Fotografoval Steven Meisel, každý obraz vyznamenal neskorú Gianni Versace, podobne ako jarná zbierka. Hviezdy legendy ako Naomi Campbell, Gisele Bündchen a Christy Turlington Burns spolu s Gigim Hadidom a určitým hviezdnym modelom, ktorého každý je posadnutý: 16-ročná Kaia Gerberová, dcéra Crawford.

Versace Campaign - Embed - 3
Zdvorilosť Versace
Versace Campaign - Embed - 4
Zdvorilosť Versace
Versace Campaign - Embed - 5
Zdvorilosť Versace
Versace Campaign - Embed - 6
Zdvorilosť Versace

V jej žiarivom obrázku z kampane Gerber vyzerá podobne ako mama Cindy Crawfordová s otvorene vyfúknutými vlasmi a pastelovo modrým vzhľadom.

Versace Campaign - Embed - 2
Zdvorilosť Versace

Takže je oficiálne supermodelka? Vzhľadom na to, že hrá spolu s najväčšími módnymi menami, je na dobrej ceste.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 44 =

map