Glee Heather Morris rodí na dieťa číslo 2

Heather Morris a jej manžel Taylor Hubbell sú rodičmi nového chlapca! Pár privítal svoje druhé dieťa 11. februára veselí herečka oznámila vo štvrtok Instagram. 

Morris, ktorý je už matkou 2-ročnej Elijah Hubbellovej, odhalil aj meno nového člena rodiny.

“Owen Bartlett Hubbell 7 libier 3oz narodený 2.11.16,” napísala v titulku na fotografiu sama, ktorá drží dieťa. “Nemôžem vám povedať, aký úžasný zážitok by som mal mať z cisárskeho rezu a mať VBAC … ale urobil som to s milujúcou pomocou môjho manžela, doktora a rodiny :) a samozrejme aj toho malého chlapíka.”

Owen Bartlett Hubbell 7 lbs 3oz narodený 2.11.16 … Nemôžem vám povedať, aký úžasný zážitok pochádza z cisárskeho rezu a mať VBAC … ale urobil som to s milujúcou pomocou môjho manžela, Dr a rodiny :) a samozrejme tento malý chlapec ����

Fotografie, ktorú vyslal Heather Morris (@ heatherrelizabethh)

SÚVISIACE: Choďte do vnútra Nepoškvrneného domu veselíje Naya Rivera

Minulý rok bol pre Morrise veľmi dôležitý, 29 – nielen pár sa dozvedel o nadchádzajúcom prírastku do rodiny, ale aj hrdličky tiež zviazali uzol v intimnom vonkajšom ceremoniáli v máji. Dlho predtým, ako vymenili sľuby, hrdí rodičia začali chodiť na strednú školu – radi sme zistili, že ich vzťah a rodina naďalej kvitnú. Tu je rastúca rodina!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − = 79

map