Gossip Girl sa vracia: Tajná zbraň Blake Lively je odhalená

Ohováračka dnes večer sa vráti so svojou šiestou a poslednou sezónou! A keď dúfame, že sa zverejnia všetky tajomstvá – kto je Gossip Girl?objavili sme tajomstvo za dokonale roztrúsenými kliešťami Blake Lively vďaka účinkom kaderníka Liz Reilly. “Je to úprimne jednoduché,” povedal Reilly pre InStyle.com. “Jej dlhé plávajúce vlny sú pohľad, ktorý sme robili od začiatku.“Reilly sa opiera o tajnú zbraň: Oribe Dry Texturizing Spray ($ 39, oribe.com). “Postriekajte texturizátor na koreň suchých vlasov, aby ste mali pekný výťah a držte,” povedala nám. “Ak chcete získať Blakeov vzhľad, veľkoryso používam postrek, potom ju prehĺtajte do bunky a nechajte ju v sade.”Potom po niekoľkých minútach a ľahkej závoji sprej na vlasy necháva bunku uvoľniť a prehrať prsty cez pramene.

Získajte vlny Blake! Vyskúšajte jej účesy v našom Hollywoodskom renderovacom nástroji.

VIAC• Blake Lively je sametová manikúra • Michelle Trachtenberg hovorí o záverečnej sezóne • Blake je Pink Diamond svadobný prsteň

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 + = 34

map