Grace Gummer hovorí o masturbácii na paneli Robot

na Pán Robot, Grace Gummer hrá veľmi vzdialený agent agentúry FBI, ktorý sa snaží zničiť elitný okruh hackerov. Ale v reálnom živote sa 31-ročná herečka nemôže viac líšiť od jej charakteru. Zatiaľ čo Dominique “Dom” DiPierro je neustále upokojený, protispoločenský a zdá sa, že má nulový záujem o módu, Gummer je späť, priateľský a vážne štýlový (nie je prekvapujúce – jej matka je Meryl Streep, napokon). 

Minulý týždeň sa Gummer zastavil V štýleHlavného sídla spoločnosti NYC, aby sa pokúsil o sezónu troch amerických sérií, ktoré dnes večer premietajú o 10.00 hod. ET. Nosením celkom čierneho súboru, ktorý zahŕňal sveter Nanushka, nohavice Westley Austin a topánky Pierre Hardy, vyzerala úplne rovnako ako jej postava – aj keď Dom by pravdepodobne nikdy nemal takéto oblečenie Pán Robot. 

“Som úplne iná osoba, keď hrám Dom, čo je zábavné,” povedal Gummer. “Mám červené vlasy a všetky tieto tetovanie na mojej ruke.” Osobnosť-múdry, Gummer, ktorý bol blondín pred Pán Robot– má zdravší prístup k rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom ako jej samotársky charakter. “Mám oveľa viac spoločenského života ako Dom,” povedala. Existuje však jedna vec, ktorú majú ženy spoločné. “Dom je nejaké jasné svetlo vo veľmi temnom svete, a taky sa mi to páči.”

milosť Gummer
Lauren Spinelli

Pre Gummera je dostať sa do neohrozeného hlavného priestoru Domu. “Je neustále obklopená mužmi, ktorí jej hovoria:” Nie, “a ona musí prekonať všetky tieto prekážky a rozbiť múry, aby získala odpovede, ktoré inštinktívne verí, že tam sú,” povedal Gummer. “Skutočnosť, že je to jediný, kto to cíti, je v pohode – hlavne preto, že časť osamelého agenta FBI na úteku tvrdí, že pozná pravdu, je zvyčajne vyhradená pre chlapíka.” 

Zatiaľ čo Dom sa môže pokúsiť odhaliť Elliot Alderson (hrá Rami Malek) a jeho sestru Darlene (Carly Chaikin) po tom, ako sa pokúsili zničiť korporátnu Ameriku so svojou hackerskou skupinou, fscociety, v poslednej sezóne jej motívy nie sú tak čierne a – ako by ste si mohli myslieť. “Dom je súčasníkom Elliot a Darlene a ja si myslím, že vidí krásu v tom, čo urobili,” odhalil Gummer. “V Darlene sa v ňom spozná veľa a v tejto sezóne vidíte, že sa dostala hlbšie do siete toho, čo spoločenstvo a Temná armáda urobili na piatich / deviatich. Snaží sa zistiť, na koho strane je. ” 

A keď prechádza vo vodách spoločenstiev, diváci majú určite viac otázok než kedykoľvek predtým. “Elliot a Dom ešte nešli tvárou v tvár, ale ona sa naňho nuluje,” povedal Gummer. “Myslím, že uvidíte, že sa blíži k tomu, aby našla, čo chce, a čo potrebuje na vyriešenie tohto prípadu, keď sa pokúša s dobrým a zlým. Všetci na tejto show sa nachádzajú v tejto šedej oblasti, kde nikto nie je dobrý alebo zlý. Napriek tomu, že vymáhanie práva je samozrejme antagonistom spoločnosti, nevidím ju ako zlého chlapca. ” 

Prejdite dole pre celý rozhovor so spoločnosťou Gummer o všetkých veciach Pán Robot, módy a vyrastali v Hollywoode.

Na konci sezóny dva Dom ukázal, že Darlene je sprisahačná tabuľka, ktorá spája všetkých kľúčových hráčov fsociety. Ako sa cíti byť súčasťou takého veľkého odhalenia?

Bolo to úžasné. Chcem povedať, skutočnosť, že ona je jediný, kto niesol na Elliot a fsociety, je celkom v pohode. Nevidel som, že by to malo prísť. Nikto z nás to neurobil. Existuje toľko nezodpovedaných otázok a fakt, že Elliott zistil, že bol vo väzení, priniesol kolektívne pohltenie, keď sme čítali scenár. Bolo to dosť blázon.

VIDEO: Zmena Meryl Streep

 

Ako ste sa pripravili na hranie agenta FBI?

Stretol som sa so skutočnými agentmi FBI ako výskum. Som veľmi kontrola zbraňami – myslím si, že musíme vyžadovať viac akcií proti poloautomatickým zbraniam – ale tieto dievčatá po celú dobu nosia malú pištoľ v kabelke, pretože môžu byť vždy tajne. Aby ste vedeli, že máte, musíte byť psychologicky veľmi podivné a stresujúce. Je to úplne iné ako to, čo viem, ako človek.

Myslíš, že by si bol dobrý agent agentúry FBI v reálnom živote?

Yeah! Myslím, že by som to urobil. Som veľmi dôkladný a premýšľavý a vždy som fascinovaný a veľmi pozorný. Rád sa pozerám na ľudí a ja sa mi zrejme obývajú iných ľudí. Ale myslím, že budem dobrý. Myslím, že to bude naozaj zábavná práca – a naozaj ťažké, hlavne v divízii počítačovej kriminality FBI.

Jediné hlavné postavy, s ktorými sme naozaj videli, že sa na show stretnete, sú Angela (Portia Doubleday) a Darlene. Čo je váš vzťah ako offscreen?

Carly a Portia sa stali skutočne blízkymi mojimi priateľmi. Milujem ich obaja tak veľa a skutočne ma privítali otvorenou náručou, keď som prvýkrát prišiel na prehliadku v druhej sezóne. Prajem si, aby sme mali scény [všetky] spoločne, pretože by bolo naozaj zábavné, aby to bolo viac dievčenské. Je fajn, že ženské postavy na show nie sú definované tým, že sú manželky alebo sestry alebo priateľky alebo čokoľvek iné. Majú svoje vlastné príbehy a všetky príbehy sa vzájomne prelínajú. 

milosť Gummer/Mr Robot

SÚVISIACE: Ako Meryl Streep pomohla jej dcére Grace Gummer pripraviť sa na jej úlohu na Dobré vzrušenie dievčat

Dom je nezvyčajne blízko s jej Amazon Echo, Alexa. Čo si prvýkrát myslel, keď to zistíš?

Bol mi to trochu smutný, ale myslím, že to môže byť pravda pre mnohých ľudí. Myslím, že je to osamelá existencia, v ktorej žijeme, najmä so sociálnymi médiami. Mám pocit, že veľa ľudí sa nevidí cez jasné oko. Namiesto toho, aby boli skutočne sami seba, ľudia vidia to, čo si myslia, že by ich svet mal vidieť, a vykresliť obraz o tom, čo si o nich myslí, že ľudia chcú vidieť. Alexa je trochu smutná, ale je dosť chytrá, aby vedel, že Alexa nie je naozaj jej jediným priateľom. 

Vlastníte Alexa?

Ja, ale ja to nepoužívam. Dalo mi to ako dar z USA ironicky, ale neverím tomu. Použil som to predtým, ako som urobil moje Alexa scény, aby som videl, ako to cíti, a hneď som sa príliš vystrašil von. Musel som ho odpojiť a odpojiť od všetkého. Dokonca aj keď je zapojený, myslím, že to určite počúva.

Sám ste natočili niekoľko grafických sólových scén, kde Dom navštevuje chatovacie miestnosti na internete. Čo to bolo?

Myslím, že je skvelé, že Sam [Esmail, tvorca seriálu] ukazuje ženu, ktorá sa poteší v televízii. Myslím, že je to docela f-ing rad. Je to veľmi zriedkavé, a to určite vykresľuje obraz dobre zaobleného a komplikovaného človeka. Ona je vrstvená, komplexná a má vlastnú vec, ktorá sa deje, o ktorej by ste nevedeli. Je to ako s každým, myslíte si, že viete, kto sú, ale potom si uvedomíte, že nie.

Čo si myslíte o Domovom štýle?

Je to drsné. Na moje konkurz som mal oblečenie, ktoré bolo oveľa módnejšou verziou Domu. Mal som akné zvončeky, bielu košeľu, sako, stenu očného make-upu a veľké vlasy. To sa nakoniec premenilo na to, čo teraz nosí, čo je veľmi praktické a funkčné. Zdá sa, že je veľmi príjemná ako žena, a neboje sa ukázať jej telo. Nenosím veľa úzkych odevov, ale to neznamená, že sa mi nedarí dobre. Som. Ale ona je v práci a je sama seba, a nie naozaj premýšľať o tom, čo vyzerá dobre. Nemôžete byť rozpoznateľní, keď ste tajne, takže má tendenciu byť krytá, keď pracuje. Keď som sa stretol s dievčatami, ktorí pracujú pre FBI, nevedeli by ste, či majú nejaké tetovanie, lebo sú všetky kryté. Musia byť vymeniteľné a tvárne. Ale pod tým, všetci majú divné, funky, chladné osobnosti. 

milosť Gummer
Lauren Spinelli

Vonkajšie kamery, aký je váš výstroj, ktorý vám dáva istotu?

Pantsuit, muž. Mám pár, ktorý milujem od Driesa Van Notena a akné, a potom mám vintage Christian Dior biely power-oblek, ktorý je veľmi cool.

Kto sú tvoji najobľúbenejší dizajnéri práve teraz?

Práve teraz nosím veľa Sies Marjan. Mám rád Dries Van Noten, značku Dusan a Maryam Nassir Zadeh, ktorý má obchod v centre mesta. Aj ja nosím veľa vintage. Veľa vinobranie YSL. Akné je vždy moja ísť, a potom Valentino pre vibrácie červeného koberca.

SÚVISIACE: Meryl Streep hovorí proti Harveymu Weinsteinovi

Kto sú niektoré z žien v priemysle, že ste sa pozrel na kariéru-múdry?

Obdivujem ľudí, ktorí sa naozaj sústreďujú na svoju prácu a majú im to obraz, ktorý predložili svetu. Mám rád Sarah Paulson a Claire Danes a Carey Mulligan. Všetci sú moji dobrí priatelia. Práve som obdivovala ich prácu a pracovnú etiku. 

Vyrastajúc v priemysle, čo ste sa dozvedeli, čo vám pomohlo dostať sa do tohto bodu svojej kariéry?

Buď sám sebou. Naozaj, nebojte sa o všetky ostatné býky-t. Len robte to, čo máte radi, a ak vás robí šťastnou, je to najdôležitejšia vec. Je to ako, kto to zaujíma? F-k svetu. Rob si čo chceš.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map