Gucci uvádza službu DIY na prispôsobenie svojej slávnej Dionysusovej peňaženky

Gucci je pripravená na nosenie je určite kvôli drolii, ale je to príslušenstvo, ktoré nás odviedlo od rozumných, fungujúcich dospelých k blázonovým dámam. Samozrejme, od Alessandra Micheleho, súčasného tvorivého riaditeľa spoločnosti Gucci a bývalého návrhára hlavných doplnkov by sme očakávali nič menej. Keď predstavil svoju debutovú zbierku na jeseň roku 2015, urobil tak s úplne novým sortimentom príslušenstva, vrátane úvodu do čoskoro (ak nie už) klasickej kabelky Dionysus. Toto majstrovské dielo slúži ako časová warp medzi minulosťou a budúcnosťou, zachytávajúc dedičstvo značky s ikonickým dvojitým G “Supreme” monogramom, ale s moderným dotykom (indikátorom nového smeru Gucciho s Michele na kormidle) maľované florals a náladové vyšívané záplaty.

Kúzelný tvar s štíhlou stavbou, kompletný s dvojitým tigerom zakončeným uzáverom podkovy (odkaz na gréckeho boha Dionysus, btw, ktorý sa premenil na tigra na nymfu cez rieku), bol Dionysus niekoľkokrát prebudovaný od svojho debutu.

Teraz Michele urobil krok o krok ďalej, keď uviedol do prevádzky službu DIY, v ktorej miloví fanúšikovia Gucci (kašeľ, nás) môžete prispôsobiť svoje peňaženky Dionysus (len veľké a stredné) s bufetom (okrem iného motýle, včely, vážky, hady a pivonky), obruby, hardvér a monogramové iniciály (s možnosťou ich vyfarbenia Kryštály Swarovski). Je to v súlade s Micheleovou dizajnovou filozofiou, ktorou je “to, ako sa obliekáte, je to, ako sa cítite, a že muži a ženy by sa mali cítiť autentické a slobodné vo svojom prejave”.

gucci DIY Service - Embed 1
Zdvorilosť

S nekonečnými kombi, umiestneniami a možnosťami by to bolo ťažké nie vyjadriť sa. Do-it-yourself postoj je tiež kývnutie na punk, subkultúru, ktorá pramení zo slobody prejavu. Zatiaľ je táto služba k dispozícii iba na vlajkovom obchode značky v Miláne na Via Montenapoleone, ale bude prenesená do veľkých miest po celom svete (a prsty prekračované, dúfajme on-line). Nakoniec, budete tiež môcť šťastne prispôsobiť Gucci Ace tenisky, papuče papuče, a ready-to-wear kusy pre mužov a ženy.

Ugh, nemôžeme čakať. Ak sa stanete v Miláne (šťastie!), Zastavte sa vlajkovým obchodom Gucci a personalizujte svoju peňaženku Dionysus. A ak nie ste, aspoň vám môžeme ponúknuť prehľad o niektorých hlavných očných cukríkoch s náplňou Gucci: peňaženka Dionysus je prispôsobená nekonečným spôsobom.

gucci DIY Service - Embed 2
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 3
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 4
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 5
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 6
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 7
Zdvorilosť
gucci DIY Service - Embed 8
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 + = 90

map