Gucciho Alessandro Michele urobí silné vyhlásenie s jeho 2016 Resort Collection

Alessandro Michele založil na Gucci jasný podpis, oveľa rýchlejšie ako väčšina návrhárov, ktorí prevzali významný dizajnový dom. Nostalgické, romantické, mierne nepokojné a v niektorých prípadoch rodovo nejednoznačné, jeho návrhy sú navrhnuté tak, aby urobili veľmi jasné vyhlásenie: Gucci je jeho dom, teraz.

Jeho prvá kolekcia ženských odevov, ktorú v februári uviedla v Miláne, bola dobre prijatá, ale tiež polarizujúca v tom, že oblečenie inšpirované vinobraním, navrhnuté tak, aby naznačovali, že boli odkryté z kufra ukrytého v niektorých podkrokoch, nezodpovedali stanoveným normám luxusu. Určite neodrážali všeobecný vzhľad dráhy momentu. A práve z tohto dôvodu sa Michele stal okamžite zaujímavým.

SÚVISIACE: Zoznámte sa s Alessandro Michele, muž za Gucci

Jeho stredisko ukazuje dnes ráno (na obrázku vyššie), ktorá sa konala v galérii v New Yorku a desiatky medzinárodných redaktorov pristupovali k tejto príležitosti a cementová podlaha pokrytá mozaikou starožitných kobercov, prenesených mnohými motívmi z podprsenkových odevov posunutých o niekoľko centimetrov nad hems, včelárske vyšívanie ako pasementerie na vojenské bundy, pletené baret, staré okuliare babičky. Toto sú Micheleove podpisy. K tejto zbierke mal veľa ďalších nápadov, vrátane jasnejšej palety, bombardérov vyšívaných ázijskými záchvaty zvierat (graficky vyrážajúce tigre, vážky, kudrlinky hadov) a zvonko veľmi sexy, priehľadná čipka mini- šaty.

Čo's Right Now - Runway- Embed
Eric Wilson

Rozmanitosť bola taká skvelá, že táto zbierka sa zdala byť odmietnutím tých, ktorí poznamenali, že jeho pádový debut bol príliš ďaleko za komfortnou zónou Gucciho, protikladom hyper-sexualizovaného vzhľadu, ktorý stanovil Tom Ford v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Miestna kolekcia Michele v skutočnosti bola v mnohých ohľadoch celkom obchodná. Bolo to oveľa čudnejšie umenie a remeslá, ako istý model, ktorý nosil ružový prešívaný hodvábny kabát a šatku zviazanú okolo hlavy, ktorá vyvolala na mysli jasnejšiu verziu Beales of Gray Gardens, ale aj veľa hviezdnych šiat z jemne pokrčených hodvábov, podobne ako Gucci šaty Lupita Nyong’o nosil v Cannes, zdobené sladké hodvábne kvety, ako ľad na dort.

Michele tiež vyhrala logo Gucci a vo väčšej miere na tomto výstave, ale pridala ho. Kožené tašky boli s veľkými písmenami označené názvom Gucci a tiež sa objavila verzia podpísaných červeno-zelených pruhov, v lurexovej verzii ako páska na toaletnej tlačovej mikiny, ktorá sa nosila nad plisovanú sukňu zlata.

FOTOGRAFIE: Rozprávka vyzerá Milujeme: Gucci

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 31

map