Gwen Stefani Len to najdôležitejšie vecí pre mladého fanúšikov

Len ďalší dôvod, prečo milujeme Gwen Stefani. Počas poslednej noci ju zastavila Toto je pravda ako pocit turné v Palm Beach v štáte Florida priniesla na scénu mladého koncertu, ktorý sa stretol s ňou, ale tento fanúšik bol ďaleko od priemeru – poznámka, ktorú dal matke Stefani, že bol chlapec šikanovaný po celé roky základnej školy a dostal sa cez to počúvaním hviezdnej hudby.

“Môj syn bol šikanovaný od prvej až piatej triedy,” čítal Stefani z domáceho znamenia, ktoré ju odovzdalo od davu. “Prišiel by domov každý deň rozrušený, ale šiel do svojej izby, počúval tvoju hudbu a úsmev.” A predtým, ako 46-ročná žena dokonca dokončila čítanie poznámky, zavolala mladého chlapca na pódiu, aby sa s ňou stretla, keď sa dav rozveselil – potom sa objala a povzbudzovala ho, keď kričal slzy radosti. 

Stefani odišiel do Instagramu, aby sa podelil o video dotykového momentu a spolu s ním napísal emotívnu správu. “Asi pred 3 rokmi, keď som v živote ťažil, som sa každodenne modlil k Bohu, aby som mohol dostať šancu využiť môj dar, ktorý mi Boh dal a urobil nejaký rozdiel v tomto svete, “napísala. chlap bol odpoveď na moje modlitby : Pray_tone1: #zerotoleranceforbullies #onelove #thisiswhatthetruthfeelslike Gx.

Asi pred 3 rokmi, keď to bolo ťažké v živote, som sa každodenne modlil k Bohu, aby som mohol dostať šancu využiť môj dar, ktorý mi Boh dal a trochu zmenil v tomto svete – včera v noci malý chlapec bol odpoveďou na moje modlitby ���� # lazenie pre bojovníkov #onelove # to je to,

Video, ktoré vyslal Gwen Stefani (@ gwenstefani)

SPRIEVOD: Gwen Stefani trávi zábava plný deň v Disney World s jej deťmi

Spôsob, Gwen.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 13

map