Gwen Stefani oslavuje svoju kolekciu Harajuku milovníkov detí v animovanej móde

Včera v LB Gwen Stefani oslávila spustenie svojej detskej kolekcie Harajuku Lovers and Chasing Fireflies v skutočnej móde značky Stefani, s obrovským švihom farieb, odvážnym štýlom a vzrušujúcou vôňou. Keď deti zasiahnu faux dráhu (nižšie) v ružových parochňach, šatách a anjelských krídlach, spievala speváčka No Doubt, najmä keď jej neter Stella Stefani odviedla svoje veci do ružového a polka dotového súboru s anime plyšom na prednej strane.

“Majúc takú udalosť, kde sa tieto dráhy oslavujú na takejto pristávacej dráhe a moja neter bude nosiť … Je to blázon,” hlas tréner nám povedal s úsmevom po prezentácii módy. Kvalita oblečenia nazývaná “luxusná”, Gwen nám povedala, že je rada, že má šancu navrhnúť vyššie oblečenie pre deti.

SÚVISIACE S DANOU: Gwen Stefani ukazuje divoké nové purpurové dip-farbené vlasy

Harajuku Recap - Embed
Frazer Harrison / Getty Images

“Nikdy som v skutočnosti niečo také neurobil pre detské oblečenie, pretože predtým som to robil za taký nízky cenový bod, čo je aj super zábava,” pokračovala. “Pokúsiť sa mať výzvu robiť niečo, čo vyzerá naozaj dobre, že sa môžete pokúsiť dostať do rúk, je to naozaj ťažké ako dizajnér, takže to je ako odmena, aby som s nimi mohol pracovať.”

Pred začatím predstavenia sa Stefani, ktorý ohromil v viacfarebnom, čistom štýle Christophera Kana, L.A.M.B. topánky a dve hodinky Harajuku Lovers, uistite sa, že sa okolo miestnosti. Pri popíjaní pohára prosecco nalepeného s cukrovinkami sa objavila so svojimi synmi Kingston a Zuma, fotografovala sa s fanúšikmi a rozprávala sa s priateľmi, vrátane bývalých Najväčší lúzer hostí Alison Sweeney.

“Jediná vec, ktorú nenávidím, je to, že chcem robiť stále viac a viac,” dodala Gwenová pri navrhovaní zbierky. “Keď sme sa pýtali, či by niekedy navrhla líniu inšpirovanú jej najstaršími synmi, Zuma a Kingston, povedala:” Chcú, aby som to urobil tak zle, ale je to ťažká kategória tak uvidíme, čo sa stane. “

SÚVISIACE VIDEA: 60 sekúnd štýlu s Gwen Stefani

 

 

FOTKY: Zmena vzhľadu Gwen Stefaniho

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map