Gwen Stefani sa hodí priamo na Oklahoma Ranch Blakea Sheltona v plnom kamufláži

Gwen Stefani môže byť dievčaťom v Kalifornii, ale to neznamená, že sa tiež nedá objaviť jej koreň Blakea Sheltona. Namiesto toho, aby na tropickú dovolenku pre jarnú prestávku, speváčka a jej rodina viedli do Oklahomu, kde mali výbuch vo veľkom vonku. 

Stefani odišla do Instagramu, aby zdieľala niekoľko fotografií svojej rodiny ponorenej do prírody a miešajú sa doslova. S výnimkou 48-ročnej mamičky troch, ktorá sa rozhodla, že jej inkognito zvieracia potlač by mala byť leopardom, jej rodina je oblečená do maskovania hlavy. 

Jej najstarší syn Kingston vo veku 11 rokov vyzerá tak dospelý, oblečený v štvrtom zipu a baseballovej čiapke, zatiaľ čo jej biskupka Stella vyzerá veľmi rozkošne v oblekoch a topánkach. 

#growingup ❤️ gx

Príspevok, ktorý zdieľa Gwen Stefani (@ gwenstefani)

Stella Stefani # springbreak2018 #goddaughter ❤️gx #oklahoma

Príspevok, ktorý zdieľa Gwen Stefani (@ gwenstefani)

Namiesto jej zvyčajne lešteného vzhľadu, Gwen si zachováva príležitostný štýl pre jej platinové blond vlasy v chaotickom hľuzu a na sebe minimálny make-up. 

SPRIEVOD: Gwen Stefani vezme tento štýl Cue od Oprah

#Stefani #oklahoma #springbreak gx

Príspevok, ktorý zdieľa Gwen Stefani (@ gwenstefani)

Včera zdieľala niekoľko videí, z ktorých všetci skočili z útesov do rieky a hrali sa v piesku, rovnako ako jazdiť všade okolo ATV. 

Oklahoma jarná prestávka #gwenstefani #blakeshelton #gwenandblake #shefani #oklahoma #tishomingo # springbreak2018 #springbreak

Príspevok zdieľaný gwenstefanipr (@ gwenstefanipr)

Život v krajine je pre Stefani veľkým odchodom, ale ona a jej synovia ju určite prijali. V rozhovore pre Marie Claire minulý rok Stefani chcel odísť do Oklahomy. “Je to veľmi domorodé,” povedala, “Blake má sestru, prichádza so svojimi deťmi, varíme a blatíme a sme špinaví, sú to štvorkolky, pretože je matkou troch chlapcov, je to ideálne miesto.” 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map