Gwen Stefani v decembrovom vydaní InStyle: “Som v skutočne pozitívnom mieste teraz” po boji s rozvodom

Gwen Stefani vyčistí svoje skrine. V súčasnej dobe sa chystá otvoriť prepravku označenú ako “archívy”. Je preplnená a uviaznutá; jej dlhé biele maľované nechty kĺžu na západku a ona sa rozbije v krutom, červenom rúžovom úsmeve, keď sa vysype obsah satiny. Každý má staré boxy plné spomienok. Ale nie každý je plný kultúrnych kostýmov za 20 rokov. Vaky a krabice, ktoré preplnilo dizajnérske štúdio Stefaniho, je dôkazom mnohých fáz svojej kariéry: najprv ako vedúci spevák skupiny No Doubt, potom ako sólový umelec, sudca na Hlas, a nakoniec ako módny návrhár.

V tejto krabici sa veľa môže nadchnúť, ale Stefani sa zdá byť neochotný zamilovať sa do minulosti – je to skoro ako keby tam niečo niečo radšej nevynechalo. Zatvárajúc veko a vstávať, navrhuje akúsi odvážne sebavedomú glam rockovú atmosféru. Jej high-waist J Brand štíhle džínsy a strappy L.A.M.B. vysoké podpätky preháňajú jej vysokú štíhlu postavu, zatiaľ čo jej vyblednutý čierny tanier (“starý favorit”, hovorí) odhaľuje lesklé modré popruhy na podprsenku. Jej slávne platinové zámky sú skrútené do krutého vrcholu; jej podpis červená rúž je starostlivo na mieste. “Mám pocit, že som v tomto kuknutí,” hovorí. “A teraz som pripravený vybuchnúť všetky tieto nové výtvory.”

FOTOGRAFIE: Najlepšie módne momenty Gwen Stefaniho zo sezóny 9 Hlas

Stefani určite prešiel prechodným obdobím. V posledných troch rokoch mala tretie dieťa, Apollo (jej starší synovia Kingston a Zuma majú 9 a 7 rokov) Hlas ako sudca, a hodil sa do režimu mogul, spustenie série nových módnych línií: tašky, okuliare, topánky, hodinky. Skoro dokončila nahrávanie nového sólistového albumu. Najviac dramaticky, samozrejme, požiadala o rozvod od svojho manžela 13 rokov, spevák Gavin Rossdale.

Stefaniho manželstvo s Rossdale bolo vysoko profilovaným mixom romantiky, rodinnej blaženosti a potom aj tabloidnej drámy. V posledných rokoch sa mediálne pokrytie striedalo medzi snímkami šťastného zdanlivého páru, ktorý sa usiloval o svoje rozkošné deti a iné obrazy, ktoré poukazujú na manželské napätie. Len na jar sa Stefani dostala na titulky po svojom vystúpení na Dnes Zobraziť, počas ktorej hovorila emocionálne o pýchy, ktorú vzala v manželstve. “Obaja chceme to isté, aby sme boli ženatí, aby sme boli dobrými rodičmi,” povedala vtedy.

SÚVISIACE: Pozrite si Gwen Stefaniho Heartbreaking nové hudobné video pre “Milujeme vás”

Rýchlo dopredu niekoľko mesiacov a je jasné, že odvážna predná časť, ktorú obliekla, bola niekedy taká – predná časť. Hoci odmieta diskutovať presne to, čo spôsobilo, že jej manželstvo sa rozpadlo, používala písanie piesní na to, aby pracovala cez svoje emócie. V októbri vydala nový singel “Use to Love You”, ktorý bolestne dokumentuje jej klzké snímky z lásky k nenávisti. Spieva: “Neviem, prečo plačím / Ale myslím, že je to preto, že som si prvýkrát spomenul. / Pretože som ťa nenávidel / že som ťa miloval. “

Osobne má takmer nadprirodzenú energiu niekoho, kto trpel tvrdým rozhodnutím, ale je odhodlaný vystupovať silnejšie. Keď Stefani spomína Rossdale v rozhovore, nie je žiadna nepriateľská alebo zlá vôľa, len návrh, že ich spojenie nie je vždy jednoduché. “Vôbec som nechodila,” hovorí o rokoch, ktoré viedli k jej rozvodu. “Ale zaznamenal som album No Doubt, ktoré bolo super tvrdé. Bol som celý čas roztrhaný. Každý deň by som odviezol deti do školy, cestoval do Santa Monice, pracoval na albume a potom by som si pomyslel: “Bože môj, ak neodchádzam do 2:30, nedostanem sa domov čas na večeru. A Gavin je na turné … Nechcem povedať, že nebolo niekoľkých neuveriteľných momentov, ktoré robili toto album. Ale bolo to veľa klepania mojej hlavy na stenu. Veľa boja. “

Stefani stále žije v dome, ktorú kedysi spolu s Rossdaleom zdieľali: luxusný, ale nenáročný moderný domov v susedstve Beverly Hills, ktorá je vysoko nad Los Angeles. Momentálne je dom plný žiarivých aktivít. Dnes večer Stefani spúšťa svoj rad špičkových detských odevov, milovníkov Harajuku Lovers for Chasing Fireflies a tímy sú na dosah, aby usporiadali show a pripravili Stefaniho vzhľad. Uprostred hubbubu, Stefaniho cherubínsky 22-mesačný syn sa pohodlne usadil a sledoval ho opatrovateľka. Nálada je jedným z vzrušenia, nie úzkosti. Odmieta vziať úver pre pozitívnu náladu, ale je jasné, že jej postoj dáva tvar.

VIDEO: Navštívte Gwen Stefani na sade jej V štýle Cover Shoot

Prečítať si plný rys Gwen Stefani – kde hovorí o svojom novom sólovom albume, o nových módnych kolážach ao svojom novom živote doma –vyzdvihnúť decembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie 13. novembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 2

map