Gwyneth Paltrow chce, aby si urobil Sex kôra na Valentína: Takže čo to je presne?

S Valentínskym dňom sa rýchlo blíži, je čas začať plánovať svoju super romantickú noc. Či už je v tvojej budúcnosti fajnová reštaurácia alebo tichá večera, Gwyneth Paltrow má tebe pokryté, keď príde na večerný konečný kurz, dezert. Guru v životnom štýle vytvoril dokonalé sladké liečenie na ukončenie každého dňa Valentína, vhodne nazývaného Sex Bark.

SÚVISIACE: Vyskúšali sme: Gwyneth Paltrow’s Carflower Fried Rice

Webová stránka spoločnosti Paltrow Goop popisuje dezert ako “rýchly a silný čokoládový recept [ktorý] je ideálny pre sladký kúsok po romantickej večeri.” Krátky zoznam zložiek obsahuje niektoré veci, ktoré sa nachádzajú v mnohých receptoch Goop, vrátane kokosového oleja a ghee, rovnako ako niektoré menej známe, ako je ho shou wu a sexuálny prach. “Ho shou wu je rastlinný tonik, ktorý sa používa po stáročia na posilnenie mladistvosti, reprodukčnej funkcie a pohlavného styku. Sexuálny prach Moon Juice je lektvar na ozdravovanie afrodiziakum, ktorý podporuje sex a plodnosť pre mužov i ženy..

Ste pripravení dať to ísť? Prejdite na goop.com a získajte recept.

FOTOGRAFIE: Gwyneth Paltrow je najviac štýlový vyzerá niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map