Gwyneth Paltrow, Drew Barrymore a Cameron Diaz Dovoľte nám, aby sme počúvali ich telefonát

Barrymore Diaz Paltrow
Foto ilustrácie. Fotografie: Getty Images

Herečky-obrátené-podnikatelia Drew Barrymore, zakladateľ Flower Beauty, a Gwyneth Paltrow, generálny riaditeľ a zakladateľ Goop, sa navzájom podporujú v živote, láske a rúž. Tu získavajú reálne o sile vnútornej krásy a poetickom vosku o svojom desaťročnom priateľstve.

Herečky-obrátené-podnikatelia Drew Barrymore, zakladateľ Flower Beauty, a Gwyneth Paltrow, generálny riaditeľ a zakladateľ Goop, sa navzájom podporujú v živote, láske a rúž. Tu získavajú reálne o sile vnútornej krásy a poetickom vosku o svojom desaťročnom priateľstve.

viac

Angelique Serrano

14. augusta 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Drew Barrymore: Je mi ľúto, že neskoro! Viem, že praktický lekár nepracuje. Som vlastne s priateľom teraz …

Cameron Diaz (prekvapujúci hosť na tomto telefonáte): Ahoj! Ahoj, mamita!

Gwyneth Paltrow: Čo robíš? Som taký žiarlivý, že nie som s vami.

DB: Prajem si, aby si bol s nami taky. Práve sme prechádzali po meste, kde prebiehali pochody. Dnes ráno sme urobili veľké cvičenie.

GP: Chlapci sú tak roztomilí.

DB: Ja som na šťave čistiť a syrový program práve teraz. Z môjho vrecka sme obaja vyzerajúci uhorky.

CD: A klíčky.

DB: Je to vlastne kvôli tomu, že sme sa stretli s Cameronom. Spojila nás. A načasovanie je všetko.

Getty Images. Paltrow a Barrymore v roku 1999.

GP: Takže je to pravda.

DB: Mám rád myšlienku vnútornej krásy. Som taký veriaci v to. Tak kto iný hovoriť o vnútri aj mimo nej ako vy?

GP: Ďakujem! Viete, že môj život zastavím, aby som podporil to, čo robíte.

DB: Dtto! Späť na teba.

GP: Existuje veľa vecí, ktoré som o vás obdivoval, ale jeden z mojich obľúbených je spôsob, akým prežívate život bezohľadným optimizmom a slobodou. A vy ste tak smiešne. Pokaždé, keď som s vami, obdivujem veci, ktoré vychádzajú z tvojich úst – niekedy tak smiešne a tak špinavé a potom niekedy také hlboké. Keď sme hovorili o tom, že máme deti ao tom, aký dopad má na nás, povedali ste niečo, čo používam dodnes: “Narodil som sa v deň, keď sa narodili.” Vždy mi to dáva hrdzavé hrbole. Jednoducho poviete niečo, čo zo mňa vyrazí vietor.

SÚVISIACE: Nemôžeme povedať rozdiel medzi Gwyneth Paltrow a jej dcéra Apple

DB: Sakra! Ďakujem. Vždy som obdivoval ľudí, ktorí sú sami generovaní. Myslím, že “autentické” sa stalo takmer špinavým slovom, pretože ľudia ho nadmerne používajú, ale viete, kedy je niečo skutočné a pravdivé. Ste moja krása rozdrvená, pretože veľa hovoríte o tom, ako môžeme lepšie sami seba: Ako prežívame život vzdelanejšie a viac vzájomne v kontakte? Nemyslím si, že veľa ľudí môže dať do svojej značky úroveň spirituality a nechať sa cítiť tak kurva na mieste.

CD: Doslova sa snažím byť ako obaja. Všetko, čo ste o sebe povedali, je úplne správne a pravdivé. To ma robí tak hrdým, že vy ste moji priatelia.

GP: Ďakujem! Takisto obdivujem, ako je váš podnikateľ váš duch, Drew: Či už je to obsah, produkty alebo nápady – ste len skutočnou inšpiráciou.

SÚVISIACE: Drew Barrymore je nová vôňa linky je navrhnutý na posledný celý deň

DB: Ako povedal Andy Warhol, zamilujete sa do očí zatvorených. Vždy som hovoril, že sa zamilujem zvnútra von. Ale my sme celkom jasne všetci v kozmetickom obchode, takže určite nezažívame to, čo je na povrchu; všetci sme o tom.

GP: V spoločnosti Goop sa pozeráme na krásu ako na holistické: to, čo dáte do tela, je rovnako dôležité ako vaše aktuálne produkty. Cítim sa veľmi šťastie, pretože som v pozícii, v ktorej môžem skutočne zrealizovať a realizovať svoje myšlienky. Takže pre mňa, aby som sníval a urobil, povedzme, čistý šampón s úžasnou skalp drhnutie v tom – je to veľmi cool vec. Ak by som však mohol vymyslieť niečo, čo by pomohlo ľuďom odpustiť, myslím, že by to bolo najlepšie kozmetické ošetrenie všetkých čias. Pomôžete mi to vymyslieť??

DB: Jo. Zdá sa, že by to bolo všetko pre liek. Musel by som prichádzať s tým skurveným Orgasmatronom, aby to bolo dôležité.

GP: Páči sa mi to. Chcem, aby.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne sťahovanie teraz.

Ich musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − 21 =

map