Gwyneth Paltrow je bez Topless a pokrytá v Goop

S úspešnou hereckou kariérou, značkou životného štýlu a teraz spustením svojho vlastného časopisu je Gwyneth Paltrow televíznou sieťou ďaleko od toho, aby bola ďalšou spoločnosťou Oprah.

V inauguračnom čísle goop časopis, ktorý zasahuje noviny 19. septembra, kráľovná bočného hluku sa zaoberá všetkými vecami goop-y (tj: liečba včelieho jedu – “Váš lekár vás žije [so živou včelou], ako je to akupunktúrna ihla,” čistá výživa a alternatívne liečivé metódy … “Je ťažké nájsť vedecké dôkazy o myšlienke, že” “Ale snažiac sa, dostanete toľko šťavy z života.”)

Zinočník debutuje s tým, že Paltrow sa rozprestieral cez kryt, jej telo bolo ponorené do tekutej hliny. goopObraz obalu obsahuje jednu jednoduchú líniu textu “Zem na Gwyneth”, zdá sa, že prirodzene pristupuje k prirodzenému prístupu životného štýlu k zdravému životu, ako aj k kritike, ktorú často prijíma kvôli jej schváleniu netradičných metód.

Tiež to spomína – Gwyneth je pokrytý goopom, na obálke goop. SO. META.

Gwyneth Goop Cover
Fotografoval Terry Tsiolis

V záverečnom vydaní sa otepľuje Paltrow o smrti svojho otca (ktorý slávne inšpiroval pieseň Coldplay “Fix You”) a následné zjavenia:

“Bol som trochu tlačí túto plechovku spracovaných bielkovinových jedál priamo do žalúdka a spomínam si, že myslím, Naozaj? Je to skutočne liečenie? V tom je veľa chemikálií. Bolo to prvýkrát, čo som premýšľal [nápad], že by ste mohli mať autonómiu nad svojim vlastným zdravím. “

Paltrow, ktorá je elektrárňou, je tiež diskutovaná o tom, ako sa jej úspech podaril:

“Môžete byť iba perfekcionista, ak si myslíte, že ste v živote dokončili cieľovú čiaru. Pokúšam sa uspieť a zlyhať po celú dobu všetkými spôsobmi, “vysvetľuje herečka.

SÚVISIACE: Gwyneth Paltrow sa nestará, ak si myslíte, že je divná

Ak chcete kúpiť celý problém, navštívte stránku goop.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map