Gwyneth Paltrow vyzdvihuje Instagram plný lásky k BFF Cameron Diaz

Aké sladké! Na počesť 44. narodenín Cameron Diazovej, bestia Gwyneth Paltrow vyslala sentimentálnu fotografiu dvoch blondíniek, sprevádzaných Diazovou Charlieho anjeli co-star a dlhoročný pal Drew Barrymore.

Guru v životnom štýle a matka dvoch sa stretli s Diazom v utorok večer na Instagram, kde zavolala novomanželovi Annie herečka jej najlepší priateľ. “Milý @ camerondiaz, pred tým, než skončí deň, vám ponúkam šťastné narodeniny a ja som sa s vďačnosťou dostal k zemi, aby som sa stal jednou z žien, ktoré vás nazývajú najlepším priateľom,” napísala.

Vážený @ camerondiaz, pred koncom dňa vám ponúknem šťastné narodeniny, a narazil som na zem s vďačnosťou, že som sa stal jednou z žien, ktoré vás nazývajú najlepším priateľom ��

Fotografie, ktorú vyslal Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow)

Ich priateľstvo údajne rástlo silnejšie ako kedykoľvek predtým v roku 2008, keď Paltrow vystrelil po tom, čo Diazov otec zomrel. Talentovaná dvojica bola odvtedy neuveriteľne blízko – Diaz dokonca učil Paltrow o najvyššiu životnú zručnosť: ako sa jej vlasy vysušili! Obidve herečky tiež pomohli navzájom podporovať propagovanie životných štýlov druhých (ako Diazova Kniha dlhovekosti a Paltrow’s Je to všetko jednoduché) cez Instagram.

Je to všetko jednoduché – alebo by som mal povedať, že najjednoduchšia vec, ktorú na Zemi robiť, je milovať túto ženu a jej varenie … je to zbohatnutie pestovateľa … pripravuje sa svojím srdcom a dušou … a je zaručené že každé jedlo, jedlo, občerstvenie, dokonca aj šepot receptúry, ktorú vytvorí, bude kŕmiť tvoje … je to jej podstata zdieľať a zahrnúť. To je dôvod, prečo to dáva zmysel, že jej nová kuchárka #ItsAllEasy vám ukáže, že môžete skutočne variť tie jedlá, ktoré vždy chcete, aby ste mali čas na … a nielen to bude všetko jednoduché Sľubujem vám, že to bude tiež DELICIOUS, ZDRAVÝ a POTVRDENIE … ���������� @ gwynethpaltrow

Fotografia vyslaná Cameronom Diazom (@ camerondiaz)

Dnes #longevitybook hity regály, komplexný pohľad na to, ako sa zlepšiť s plynutím času. @camerondiaz a @sandrabark sa hlboko ponorí do vedy za všetkým, je to vyčerpávajúco preskúmané a fascinujúce. Zo všetkých neuveriteľných žien môjho života @camerondiaz má zvláštne miesto pre to, že je vo vnútri rovnako krásna, ako je vonku, pre jej hlbokú veľkorysosť srdca, jej milosť a silu a jej skutočnú zvedavosť o živote, plody, ktoré zdieľa so všetkými vo svojich knihách. Vyzdvihnúť kópiu ASAP!

Fotografie, ktorú vyslal Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow)

SÚVISIACE: Cameron Diaz sa otočí 44, Pozrite sa, ako Stunner sa premenil v priebehu rokov

Tu je krásne hollywoodske priateľstvo – a na diazov špeciálny deň!

Ďakujem @drewbarrymore @ jal14 @camerondiaz @nicolerichie @rachelzoe za oslavu #goodcleangoop – láska je hlboká

Fotografie, ktorú vyslal Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − = 78

map