Hľa: Matka Damonova Man Bun je späť

Hovorte o dlhých vlasoch, je to jedno: Vlani v lete Matt Damon dokázal, že dokáže bezvýrazne vytiahnuť koni, a to vďaka súboru rozšírení, ktoré mal počas natáčania Veľká stena. Posledný účes 45-ročného herca je dôkazom toho, že niektoré legendy sa môžu znova narodiť. Odteraz 16. augusta 2016 padne do histórie ako deň, kedy sa vrátil matný dlhý vlas.

Herec sa objavil na tlačovej konferencii Jason Bourne v Bejing včera s vlasmi skrútenými do nízkej hrniec. Vzhľadom na to, že Matt bol naposledy videný s jeho podpisom soľ a korenie krátky strih len pred dvoma týždňami, on je buď hojdacie rozšírenie znova, alebo má svoje ruky na niektoré magické vlasy vitamíny, ktoré ak je to tak, prosím, nechajte nás na vaše tajné Matt.

SÚVISIACE S DANOU: Matt Damon Rocks Swoon hodný koni, práve v čase pre #ManCrush pondelok

Minulý rok, keď sa hercova kapusta začala objavovať, internet explodoval do šialenstva a updo dokonca získal vlastný účet Twitter. Rukoväť zlomila jeho ticho krátko potom, čo herca muž bun začal svoje víťazstvo kolo jednoducho tweeting, “Ja som baaaaack!” Pozrite sa na Matt hrniec nad a zblednúť spolu so zvyškom internetu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 81 =

map