Hádaj uvádza džínsy, ktoré sú ako push-up podprsenky pre vaše nohy

Áno, počuli ste to správne. Hádaj dá dievčatám výťah, ale nie v obvyklých oblastiach. Značka spustila novú džínovú líniu s technológiou #SmartGUESS, v ktorej sú džínsy vystrihnuté z inovatívne mäkkého, “beztiahnuteľného” a pohodlného materiálu, ktorý je nielen tvarovaný tak, aby zapadol a lichotivil vašu postavu, ale tiež zdvihol a predĺžil – všetko bez straty jeho tvaru. V podstate sú ako push-up podprsenky pre nohy, ale bez polstrovania.

A nie je to len výťah, ktorý našiel Guess, je to aj kontúrovanie. V spojení s “Push-Ups” značka začlenila tvarové oblečenie do svojich džín, ktoré ich vytvarovali do “Shape-Ups”. Majú všetky výhody shapewear (tenké a hladké od pása dole) bez toho, aby sa na to pozreli. Je to najlepší z oboch svetov.

Nové denim ponuky sú teraz k dispozícii, cena medzi 98 dolárov a 138 dolárov, na guess.com.

hádať Denim - Embed
Zdvorilosť

Nakupujte kusy (zľava doprava, zhora nadol): Push-up námorné jeggings, $ 128; guess.com. Shape-Up jeggings, $ 128; guess.com. Push-up potiahnuté jeggings, 128 dolárov; guess.com. Ceruzka džínsy, 128 dolárov; guess.com.

SÚVISIACE: Celebrity v džínsoch

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 + = 83

map