Hádajte, kde sa dostala Adriana Lima?

Ako si Adriana Lima pripomenula Londýnsky týždeň módy? Model má teraz trvalý pripomienku svojho času tam, zdvorilosť Maybeline je Vezmite noc London Fashion Week párty v sobotu v Škótsku sv. Jakuba.

Zatiaľ čo nosila odvážnu koženú minidresu kompletnú s chladnými asymetrickými zdobenými zipsmi a čiernymi koženými topánkami, Lima nechala svoju divokú stranu vyjsť hrať. No, to znamená, že využila udalosť celebrity body piercing umelec, aj keď ona nešla tiež divoký. Vektorový tajný model si vybral nový čapík na vrchole uší, ktorý neskôr ukázala pre kamery.

VIDEO: Krása Adriana Lima vyzerá, čo potrebujete vidieť

 

Zaujímalo by nás, či jej dcéry, štyriletá Sienna a sedemročná Valentina budú pochváliť novým vzhľadom mamy!

TK
David M. Benett / Getty

V noci však nebolo len o telových šperkoch. Počas návštevy bash sa Adriana zmiešala s ďalším modelom Jourdanom Dunnom a britským rapperom Tiniem Tempahom.

SÚVISIACE: Adriana Lima sa podarí vyzerať sexy dokonca aj s obrovským behom v jej pančuchách

Ona je nastavená urobiť príchod v novom Ocean’s Eight film spolu s Mindy Kaling, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathway, Helena Bonham Carter, Katie Holmesová a Rihanna v roku 2018. Toto nie je prvý filmový kredit Limy; ona hrá v krátkej volal The Follow v roku 2001 a konal v dramedy Pista Dupla v roku 1996.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 15 =

map