Hľadáte najlepšiu liečbu akné? Vyskúšajte Kylie Jenner’s Favorite Affordable Zit Cream

Snipchat od Kylie Jennerovej je vždy zaručená zábavou z epických filmov, ktoré natočila so svojím sestrom Kendallom Jennerom na čestné chvíle WTH, ktoré ona zachytila. Odkedy začala budovať svoju krásu impéria so svojimi neustále vypredávanými Lip Kitmi a nedávnou spoluprácou s Sinful Colours, začali sme sa pozerať aj na to, ako hviezda zachytila ​​kúsky krásy.

V niekoľkých z najnovších záberov, Kylie odhalila, že ako mnohí z nás, nie je imúnna trpieť príležitostnými breakouts, ale ona našla geniálne, peňaženka-priateľské riešenie zap zapáči cez noc, ktorá nezahŕňa cestu do jej Hollywood dermatológ.

SÚVISIACE S PRÍSLUŠENSTVO: Zastavte sa sami – Kylie Jenner začína na nechty

Choďte na stránku @ kyliejenner.shoot

Videoklip, ktorý vyslal Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Hviezda sa premení na sušené mlieko Mario Badescu (17 dolárov, mariomadescu.com), pastelovú ružovú receptúru, ktorá je vyrobená zo síry, kyseliny salicylovej a kalamínu, aby upokojila a zmiernila podráždenie. Aby vysušila svoje pupienky, Kylie používa krém ako ošetrenie na mieste tým, že namáča Q-tip do fľaše a upraví ho na každú vadu pred tým, ako sa presunie na zvyšok svojej nočnej starostlivosti o pokožku. Najdôležitejšou súčasťou metódy liečby akné od Kylie? Pred použitím neponárajte fľašu!

Choďte na stránku @ kyliejenner.shoot

Videoklip, ktorý vyslal Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Ak sa Kylie nezastaví v kozmetických poradniach, zdieľala tiež, že jej obľúbený čistiaci prostriedok na odstraňovanie make-upu je základná drogéria, Pond’s Cold Cream Cleanser ($ 4; drugstore.com), hlboký čistiaci prostriedok, ktorý odstraňuje make-up a tvorbu oleja.

SÚVISIACE: Nastavte si svoj alarm teraz: Nová Kylie Jenner Lip Kit prichádza toto popoludnie

Choďte na stránku @ kyliejenner.shoot

Videoklip, ktorý vyslal Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Zdá sa, že naše kozmetické rutiny majú oveľa viac spoločného s Kylie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 83

map