Hailee Steinfeld Sizzles v čiernej jednodielnej plavkách v Miami

Hailee Steinfeld tu dokáže, že jednodielne plavky môžu byť super sexy. Spievajúci spevák “Rock Bottom” v víkende odhalil svoju štíhlou postavu v Miami a vyzerala neuveriteľne v čiernom plavkovom obleku, keď nasiakala slnko s priateľmi. 

Pre svoj deň na pláži doplnila Steinfeld jej jednoduchý nízkoprofilový jednodielny náhrdelník s náhrdelníkom, skryté náramky a nadmerné čierne slnečné okuliare. Pitch Perfect 2 hviezda si udržala dlhé vlnité brunetky. 

Úžasná 19-ročná speváčka a herečka bola na Floride na strane iHeart Radio Pool Party, kde vystúpila s Joe Jonasom v DNCE, ale uistila sa, že sa dostala do nejakej kvalitnej R & R. Steinfeld bol spozorovaný, že sa hýri v oceáne, prechádzal sa po pláži a položil na pláž pri jedle hamburger. 

Hailee Steinfeld Swimsuit 1
INFphoto.com
Hailee Steinfeld Swimsuit 2
INFphoto.com

Steinfeld odniesla do Instagramu, aby sa s Jonasom podelila o svoje vystúpenia a ona rozhodne prijala živý štýl mesta. Urobila pódium v ​​žiarivých, plisovaných farebných šatách.

SÚVISIACE: Hailee Steinfeld odhaľuje, prečo sa rozhodla nosiť H & M šaty na stretnutie

Oh, vieš…

Fotografie, ktorú vyslal hailee steinfeld (@haileesteinfeld)

sme na dobrej strane zlú karmu

Fotografie, ktorú vyslal hailee steinfeld (@haileesteinfeld)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − = 77

map