Hair Makeover: Sofia Vergara sa vracia k svojim blond koreňom

Sofia Vergara sa vrátila k svojim slnečným koreňom! Hviezda dnes na svojom Instagram debutovala s jej svetlou farbou na vlasy a hoci na veľkých i malých obrazovkách vyzerá hlboko na gaštanovom odtieni, jej najnovšia “to je organickejší vzhľad. “Som prirodzená blondínka,” povedala Vergara V štýle predtým pripustila, že pred desiatimi rokmi vykonala výmenu za obrazovkový test a nikdy sa nevrátila … až do teraz. Hoci táto zmena je dramatická, hviezda udržiava svoje vlákna zdravé pridaním odrody do vlasovej rutiny. “Každý deň používam iný šampón, v závislosti od toho, ako chcem, aby moje vlasy vyzerali,” dodala. “Moja sprcha má asi osem fliaš!” Teraz to je to, čo nazývame dobre pripravené. Páči sa vám jej nový vzhľad?

Pozrite si viac celebrity vlasy makeovers v galérii.

VIAC • Vyskúšajte mnohé okúzľujúce účesy v Sofii • Nakupujte Nicole OPI Moderná rodina Laky na nechty • Zaregistrujte sa na InStyle’s Hair Newsletter

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 + = 69

map