Hal Rubenstein na svoju novú “šťastnú” módnu líniu pre HSN a čo každá žena potrebuje v jej dome

V štýlevlastný zakladajúci redaktor a súčasný editor vo veľkom, Hal Rubenstein má tajomstvo toho, ako sa na jar stať šťastným a je to tak jednoduché ako obliekanie v jeho najnovšej zbierke pre HSN! “Inšpirácia je naozaj pokračovaním krásnych šiat prispôsobených pre ženy v farbách, ktoré mi pripomínajú jar,” hovorí Rubenstein výlučne počas výstavy HSN Spring Fashion Lounge v New York City. Ale to nie je prvýkrát, keď Rubenstein začal svoju rovnocennú líniu pre HSN, práve vlani v lete debutoval o svojej kolekcii Fall a v tejto sezóne sa vrátil s oblečením, ktoré stelesňuje šťastie. “Mysleli sme veľa o orchideách, sú to tak elegantní a zmyselní, a prešli sme tie farby, o ktorých sme si mysleli, že sú pre orchidey prirodzené, a aby sme získali podoby, ktoré sú tiež známe ľuďom – ako je zákop, džínová bunda, ceruzka sukne – ale urobte ich v krásnych látkach a farbách, aby žena mohla okamžite priťahovať k nim. “

Zbierka práve robila svoj debut na HSN dnes a teraz si môžete zakúpiť kompletnú kolekciu na hsn.com vrátane vyššie uvedeného Denise trench kabáta (100 dolárov), Candy ilúzie pruhové šaty (80 dolárov), a kožené Vanessa zips pásu bundy (230 dolárov ). “Navrhol som kolekciu pre dospelých, pre ženy, ktoré majú bohaté životy s rodinami a inými zodpovednosťami, oblečenie, ktoré môžete ľahko nosiť, zipsom a ste hotoví, a v takejto farbe v takej tkanine s krásnymi perforáciami laserového rezu, je to tak jednoduchý a tak jednoducho lichotivý, “dodáva Rubenstein.

Vďaka viac ako 25 rokom v odvetví vie Rubenstein niečo o móde, takže sme si vybrali jeho mozog pre jeho najlepšie tipy v oblasti zimného štýlu, ako prechádzať medzi ročnými obdobiami a čo je najdôležitejšie, aké tri veci každá žena potrebuje vo svojom šatníku. Prejdite nadol a uvidíte, čo má povedať!

Hal Rubenstein
D Dipasupil / FilmMagic

Aké je tajomstvo hľadania šikovnosti v chlade? Celý kľúč k tomu je samozrejme vrstvenie, ale prechádza tkaninami, ktoré vám poskytujú teplo a nie hromadné. Nechajte hromadu pre najviac vonkajšie kus oblečenia, ktoré máte, ale pre ostatné veci, vrstva na ľahké vrstvy znova a znova, ale nema oblečenie pre módu, stačí si uvedomiť, ako vy odchádzate z dverí, ak je to blizzard ! Potvrdiť sezónu a potom pracovať nejakú farbu v zime.

Aké sú vaše tipy na prechod zo zimy na jar?? Záleží na tom, kde žijete, v New Yorku je to tak bizarné, pretože to môže byť 60 stupňov jeden deň a 35 stupňov na druhý, takže sa tieto oblečenie neodkladajte tak rýchlo! Ak si šikovne zakúpite šaty, môžete väčšinu svojich kúskov nosiť 10 mesiacov z roka.

Aké sú tri položky, ktoré by každá žena mala mať vo svojej šatni? Dvojica topánok, ktoré keď sa obliekajú, máte pocit, ako by ste sa tiahli po ulici a že ste to vlastnili. Kabát so skutočnou dráhou, nie univerzálny kabát, ale kabát s reálnym dopadom, pokiaľ ide o jeho siluetu, farbu alebo výrobu, takže je to naozaj dôležité. A najsexiálnejšie náušnice nájdete.

Chcete viac oblečenia HSN od spoločnosti Hal Rubenstein? Pozrite sa na kolekciu Fall v našej galérii!

ĎALŠIE: • Oslávte V štýle20-tich narodeniny! • Ako sa pozerať chladne počas pobytu v teple • Oscarov 2013: Hal Rubenstein’s Five Fave Looks

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − 71 =

map