Halle Berry hodí späť na svoje dni kráľovnej krásy

Potrebujete ešte ďalší dôkaz toho, že Halle Berry nez veku? Stačí sa pozrieť na jej najnovšiu fotku.

Víťazka Oscara vyzerala úplne rovnako, ako teraz, na fotografii, ktorú zdieľala sama o sebe počas svojich dní krásy v 80. rokoch. Berry skáka úplne 80-tych rokov, búchal sa bobou s náramkami a blysne sa usmieva v šedej americkej plagátovej plavke, keď sa stretne so svojimi kolegami v súťaži Miss World.

“Kde sa všetko začalo. # FBF # 1986 # Miss World,” napísala spolu so snimkou na Instagram. V tom čase bola Berry prvá africká americká žena, ktorá zastupovala USA v súťaži.

Kde to všetko začalo. #FBF # 1986 #MissWorld

Príspevok zdieľaný Halle Berry (@halleberry)

Zatiaľ čo herečka zdieľa kreatívne zábery na gram z jej života často (ukazujúc, že ​​sa odvtedy veľa nezmenilo), zdieľa len spätné fotografie z času na čas. Predtým odišla z filmu Atlas mrakov. “Tentokrát som bol nemecký a židovský.” #Cloudatlas #tbt, “napísala minulý mesiac popri snapu.

Tentokrát som bol nemecký a židovský. #cloudatlas #tbt

Príspevok zdieľaný Halle Berry (@halleberry)

SÚVISIACE: Môžete teraz nosiť svoje srdce na rukáve, vďaka Halle Berry

Čo si Halle Berry myslí o 50?

Napriek tomu sa ani jedna z našich favoritov nepodarilo – fotku Berryho ako dieťa, sladko sa usmieva a nosila uniformu v školskej fotografii – ktorú zdieľala minulý september.

��️��❤️������ #FBF

Príspevok zdieľaný Halle Berry (@halleberry)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map