Halle Berry je See-Through šaty na ceny NAACP je jej najsexiálnejšie vzhľad

V prípade, že ste to vynechali, začne Halle Berry od roku 2018 na seriózne sexy poznámke, s množstvom nahnevaných záberov Instagram a provokatívnych sartorialových rozhodnutí.

A v pondelok večer herecká herečka, ktorá získala ocenenie Oscara, pokračovala vo svojom sivom pruhu, keď narazila na červený koberec NAACP Image Awards v jednom z najodvážnejších vyzerajúcich doteraz.

51-ročná krása ponechala len malú predstavivosť v červenom flitrových šatách bez spodnej bielizne, ktorá ponúkla pozretie na jej zahalenú korisť cez okénkové panely. 

TK
Michael Tran / FilmMagic

Zaručujúc hlavný otáčajúci sa vstup, risqué číslo bolo vybavené žiarivým korzetom, dramatickým vlakom a celkom čistou suknicou, ktorá skoro odhalila všetko, ak to nebolo pre jemný stĺp čiernej čipky.

TK
Jim Smeal / REX / Shutterstock

Pohľad na Catwoman hviezda černé peep toe čerpadiel a dlhé tónované nohy boli viditeľné pod peek-a-boo loptičku, zatiaľ čo stud náušnice a jednoduchý bun dal konečné dotyky na jej pútavý súbor.

Pokračuj, Halle!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 34

map