Halle Berry odhaľuje, že žije v bezdomovci v New Yorku.

Nie je to vždy hladká plavba pre Halle Berry.

V nedávnom rozhovore s ľudia, 50-ročná matka dvoch ľudí odhalila, že krátko žila v útulku bez domova, keď sa prvýkrát presťahovala do New Yorku. “To bolo drsné,” spomenula Berry. “Niektoré dobré hodiny.”

Berry mala z modelového koncertu na svojom úspornom účte málo peňazí, ale netrvalo dlho v jednom z najdrahších miest na svete. “Myslím tým o tri mesiace neskôr, bol som mimo hotovosti,” vysvetlila. “Zavolala som moju matku a požiadala ju, aby mi poslala nejaké peniaze a ona povedala nie, a to následne viedlo k roku, keď som s ňou nehovoril, pretože som bola tak rozrušená, že mi nepomôže.”

VIDEO: Halle Berry sa nahne na Instagram, aby vyjadrila svoju strach

Keď sa pozrieme späť, herečka s víťazstvom na Oscore uznáva ťažkú ​​lásku svojej matky, že ju urobí silnou ženou, ktorej je dnes. “To je pravdepodobne jedna z najlepších vecí, ktoré pre mňa urobila a povedala:” Ak chcete byť tam, potom to vyriešite. ” A musel som to vyriešiť. “

SÚVISIACE: Tu je to, čo Halle Berry musel povedať o Chugging to pohár Whisky

Napokon Berry dokázala svojej matke a všetkým ostatným, že má to, čo bolo potrebné, aby sa to stalo v Big Apple. Našla prácu na čistenie, ktorá sa nechala v bare, aby sa starala o prácu, a odišla z útulku. “Zrieknutie sa nikdy nebola,” dodala.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 29

map