Halle Berry rozsekaná na 5 centimetrov vlasov pre Oscary – exkluzívne detaily

Pri príprave na Oscary v roku 2017 mali takmer každá zúčastnená hviezda prehliadku vlasov so svojim výberom štylistov – ničím nezvyčajným, ak žijete tento očarujúci život. Halle Berry a jej kaderníctvo Castillo sa na druhej strane rozhodli odstrániť 5 centimetrov od jej prameňov pred akciou, aby získali presný vzhľad. “Povedal by som, že som odrezal najmenej 5 palcov, vytvoril úplne nový tvar,” hovorí Castillo V štýle. “Je to určite nový pohľad na ňu – šli sme na veľmi prirodzenú, kudrnatú, silnú asymetrickú” fro. Toto je niečo, čo nikdy predtým neurobila a je to len smiešne, ako dobre vyzerá. ” Aj keď dostávame vážne vibrácie v štúdiu 54, Castillo nepoužívala referenčný bod na vytváranie objemných kadeřav. Berry podľa predstáv preferuje nedokonalý, neúspešný efekt, takže začal svojou prirodzenou textúrou ako základňou a používal svoj produktový arzenál na to, aby priniesol ešte väčší pohyb. Štýl bol takmer dva týždne, pretože duo malo niekoľko testov, ktoré viedli k veľkej noci. “Rovnako ako to nie je nič, ako by sa niekedy nosila – pretože všetci poznáme jej krátky pixie alebo dlhé vlnité vlasy – to len preškriabalo tejto žiaru a šťastie pre ňu. Bol som rád, že som na teba miloval tieto vlasy,” dodáva. “Dekonštruovala som to spôsobom, ktorý bol náladový a organický, ale vyvážil aj grafickú povahu šiat.”

VIDEO: 2017 akadémie Ocenenia Red Carpet Arrivals

SÚVISIACE: Pozrite sa, čo všetci nosili na ceny 2017 Academy

Spoločnosť Castillo začala pľuvať, používajúc šampón a kondicionér MOP Mixed Greens ($ 20 a $ 22, mopproducts.com), aby zabezpečila, že jej kudrlinky sú dobre hydratované. Nasledoval pridaním dollop C-Curl Defining Cream ($ 22; mopproducts.com) a Lemongrass Volume Whip ($ 22; mopproducts.com), potom vyzdvihol sušičku T3 Featherweight ($ 250; sephora.com) s difúzorom príloha, ktorá pomôže vyvolať krivky v jej vrstvách. Akonáhle jej pramene boli úplne suché, T3 Twirl Curling Iron ($ 185; sephora.com) pomohlo ďalej zvyšovať objem a pridávať drama. Štedrý závoj MOP C-System firmy Finish Hairspray ($ 24; mopproducts.com) zamknutý v štýle. Nijako prekvapenie nebolo prekvapivé, pretože zákulisia bola dosť chladná, keď sa Berry pripravila na ocenenie, s dobrým hraním hudby a ešte lepším jedlom v hojnosti. “Chcem povedať, všetko, čo môžem povedať, je Bruno Mars – ona miluje album a celý týždeň ju počúvame nepretržite, “hovorí nám Castillo.” Je to vždy taká chladná, jemná atmosféra s ňou, skoro ako pripravenosť na rodinu. Som veľký jedlík, najmä keď pracujem, a tam bolo určite vyprážané kurča a knedličky, ktoré sme všetci jedli. ” to je schôdzku, v ktorej by sme sa chceli zapojiť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 38

map