Halle Berry sa pripojí k Instagram-See jej sexy prvý príspevok

Lepšie neskôr ako nikdy! Halle Berry sa konečne pripojila k spoločnosti Instagram a pred niekoľkými hodinami odišla na platformu sociálnych médií a poslala jej prvú fotografiu. Herečka urobila svoj debut s nádherným gramom, ktorý jej dokazuje, že stojí v lese bambusových stromov – jej dlhé kostičky sú krásne kaskádovité po jej holom zadku.

Ahoj všetci. Vitajte! Dnes je pre mňa veľmi vzrušujúci deň … Teším sa na zdieľanie nášho sveta prostredníctvom obrázkov, ktoré odrážajú moje emócie a vnímanie, “poznamenala sexy obraz.” Som v úžase fotografovania a jej schopnosti zachytiť a odrážať tento mimoriadny svet, v ktorom žijeme. Som nadšený, že s vami zdieľam svoju lásku k prírode, umeniu, móde a oveľa viac v nádeji, že obrazy budú inšpirovať, podporovať rozhovor a prinášať radosť. ❤ Halle. “

Ahoj všetci. Vitajte! Dnes je pre mňa veľmi vzrušujúci deň … Teším sa na zdieľanie nášho sveta prostredníctvom obrázkov, ktoré odrážajú moje emócie a vnímanie. Som v úžase fotografovania a jej schopnosti zachytiť a odrážať tento mimoriadny svet, v ktorom žijeme. Som nadšený, že s vami zdieľam svoju lásku k prírode, umeniu, móde a oveľa viac v nádeji, že obrazy budú inšpirovať, podporovať rozhovor a prinášať radosť. ❤ Halle

Fotografie zverejnená Halle Berry (@ halleberry) na

SÚVISIACE: Halle Berry je nový vziať na Lob vás bude chcieť znížiť vaše vlasy ASAP

Nie je prekvapením, že do minúty získava tisíce následovníkov a sme si istí, že čoskoro bude Instagram pro. Jedna vec je istá: nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, čo Berry postúpi ďalej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map