Halle Berry získala najsladšie narodeninové oznámenie od svojej dcéry

Namiesto toho, aby mala veľký bash na pamiatku svojich 52. narodenín, Halle Berry udržiavala veci celkom nenápadné. Kým sa na sociálnych médiách neočakávala žiadna strana, bolo niečo inštagramovo-hodné, aby získalo od svojich nasledovníkov všetky. Zábava Tonight že Berry predstavila svoju dcéru, Nahlu, jedinečnú umeleckú výpravu. Opýtajte sa každej mamy, ktorá porazí akýkoľvek darček, obdobie.

Halle Berry 2018 Matrix Awards
Desiree Navarro / Getty Images

SÚVISIACE: Všetko, čo musíte urobiť, aby ste vyzerali ako Halle Berry, je vlak ako námorná pečať

“Najlepší darček k narodeninám vôbec,” povedal Berry obrázok mistrovského diela, ktorý uviedla na príbehy Instagram. “Vytvoril Nahla.”

Pridala srdcový emoji na dôraz, nie že to bolo potrebné. Je jasné, že Berry je hrdý mama – a s takým talentom, nie je dôvod, aby to nebolo.

Halle Berry Birthday Instagram
Instagram / @ Halle Berry

Berry spoluhráči Nahla, 10, so svojim bývalým modelom Gabrielom Aubrym. Má tiež 4-ročného syna, Macea, z predchádzajúceho manželstva. Ale úžasné umelecké dielo nebolo jediné, čo Berry získala za svoje narodeniny. Ona tiež slávila s dobrým staromódny tortu bojovať. Videoklipy sa vyvíjali aj na jej príbeh, ale ona zachytila ​​jeden, aby sa predstavil na jej krmivu. Keď sa pozriete na tento skvelý kryt v koláči, chcete ho zachrániť na veky. 

“Ako oslavovať svoje narodeniny, keď neslavíte narodeniny – skontrolujte príbehy – milujte mojich nepríjemných dievčat pre tento @iamlindsayflores @ zarna # LeoSeason,” uviedla snímka, ktorá ukazuje trio pokryté v glazúre a tortu.

TÝKAJÚCA SA: Halle Berryová reaguje na obvinenia zo sexuálneho obťažovania proti bývalému manažérovi

Ako osláviť svoje narodeniny, keď neslávate narodeniny – skontrolujte príbehy ☠️�� – milujte mojich chaotických dievčat pre tento jeden @iamlindsayflores @zarna #LeoSeason

Príspevok zdieľaný Halle Berry (@halleberry)

Vyzerá to ako sladká cesta k oslave. Najlepších priateľov, veľa slávnostných dezertov a umeleckého diela, ktorý je užitočný v chladničke? Nemá to lepšie. Bude to určite ťažké, aby sa tento rok najhoršie, ale nie je pochýb o tom, že Nahla a Maceo budú na výzvu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 + = 82

map