Happy Birthday, Emma Stone! Obnovte jej najlepšie červené koberce vyzerá

Šťastné narodeniny nášho oficiálneho ducha, Emma Stone! Herečka a módna maven sa dnes obracia na 29 dní a ctiť si jej osobitný deň tým, že sa pozrieme späť na jej najtypickejšie momenty.

Nielen že je Stone hravý, keď príde na červený koberec, ale tiež sa raduje, že riskuje. Pre začiatok šla proti zrnu pre zlaté guličky v roku 2015 a rozbila si vlastné kombinézy Lanvin. “Ak by niekto mohol vytiahnuť nohavice do Zlatých glóbusov, je to Emma,” hovorí jej stylista Petra Flanneryová. “Všetko od ruka-korálok korzet k taffeta klanu krídla bol dokonalý.” Teraz je to riziko, ktoré stojí za to!

TK
Frazer Harrison / Getty Images; John Shearer / Getty Images; Dave J Hogan / Getty Images

Na počesť jej 29. narodenín sa pozrite na najlepší červený koberec Emmy Stone. Od čistých šiat až po komplikovane zviazané čísla, víťaz Oscara sa nikdy nebojí brali veľké štýlové riziko a milujeme ju ešte viac za to.

SÚVISIACE: Emma Stone je teraz tvárou značnej módnej značky

Okrem svojho zmyslu pre módy je Stone neohrozený, pokiaľ ide o herectvo – čo je evidentné v jej rôznorodých úlohách. Z portrétu vtipného stredoškolského študenta Jednoduché k znovuzískaniu drogových závislostí vo filme udelenom Oscara Birdman– za ktorú získala nomináciu na Oscara – jej talent naďalej zapôsobil na nás a na kritiky s každým prechádzajúcim filmom.

VIDEO: 4 dôvody, prečo milujeme štýl Emmy Stone

 

Nemôžeme sa dočkať, kedy ju nasleduje jej kariéra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 29 =

map