Happy Birthday, Justin Theroux! Pozrite sa na jeho najjemnejšie okamihy s manželkou Jennifer Anistonovou

Šťastné narodeniny, Justin TherouxHollywoodská hviezda dnes zmení 46 rokov a to, čo to bolo už rok. po povedal: “Ja,” jeho snúbenici tri roky, Jennifer Aniston, v auguste minulý rok herec pristál zatiaľ jeden z jeho najväčších hereckých rolí, zatiaľ čo Tom Watson vo filme-obrátil filmový thriller, Dievča vo vlaku, ktoré hitom divadiel 7. októbra.

Našťastie, veľká obrazovka nie je jediným miestom, kde môžeme chytiť Theroux v akcii: herec a režisér odprezentuje svoju epickú milostnú záležitosť s Anistonom, vyzerajúci perfektne spoločne na červenom koberci a na uliciach N.Y.C. Dlho predtým, ako sa pár začal datovať, boli priatelia a toto priateľstvo sa vyvinulo do skutočnej lásky.

Jennifer Aniston and Justin Theroux FEBRUARY 22 2015

Hrdličky sa navzájom objali, pretože predstavovali pre fotografov na Oscarovom party.

Jon Kopaloff / FilmMagic

Keď Aniston napísal silný blog, aby raz a navždy vypustil tie správy o tehotenstve, Theroux rýchlo prišiel na stranu svojej nevesty. Hviezda sa do Instagramu podieľala na zdieľaní fotografie svojej ženy za #wcw spolu s odkazom na jej článok. “#GoGirl,” dodal.

SÚVISIACE: Jennifer Aniston je Casual Chic Ensemble vám bude letisko Style Envy

Nemôžeme dostať dostatok týchto podporných hviezd. Pozrime sa na ich najkrajšie chvíle, keď oslavujeme Therouxov veľký deň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 2 =

map