Happy Birthday, Kate Winslet! Pozrite sa na jej najhlbšie momenty s BFF Leonardom DiCapriom

Happy birthday, Kate Winslet! Anglická krása a náš bývalý V štýle cover dievča oslavuje 42 rokov života dnes. 

Cítime to, ako sme včera padli pod kúzlo gigantický a jeho kľúčové postavičky, Rose a Jack, samozrejme hrali Winslet a jediný Leonardo DiCaprio. A vďaka kultovému filmu máme teraz jeden z najlepších vzťahov v histórii Hollywoodu: 20-ročné priateľstvo medzi dvoma hlavnými aktérmi.

“Je to solídny, verný človek,” povedal Winslet ľudia. “Je to skvelý priateľ, vždy bol, a nie len pre mňa, ale pre všetkých okolo seba. gigantický. V mnohých ohľadoch sa trochu nezmenil, ale inými spôsobmi sa úplne zmenil. “

kate and Leo at the 2016 Academy Awards

BFF prešli na červenom koberci spoločne na 88. výročnej akadémii.

Dan MacMedan / Getty

Ale napriek ich chémii na obrazovke, Winslet hovorí, že sa nikdy nestretla s jej BFF. “Nikdy sme si nemysleli!” povedala ITV Lorraine. “Viem, že je to naozaj nepríjemné počuť, ľutujem, ale naozaj sme to nikdy neurobili, takže sme to dokázali, že sme sa dokázali dostiť, čo ešte stále robíme, čo je naozaj úžasné.”

SÚVISIACE: 14 Fotky, ktoré dokazujú Kate Winslet a Leonardo DiCaprio sú najcastejšími BFF v Hollywoode

Samozrejme, milujeme priateľstvo Leo-Kate, ale Winslet dokázala, že jej talentové pobočky ďaleko za hranicami gigantický, s nekonečným pokračovaním výhier: nielenže má Oscar, ale môžete spočítať Emmy, tri Zlaté guličky a dokonca aj cenu Grammy pod jej pôsobivým opaskom!

Šťastné narodeniny talentovanej a nádhernej herečky. Dúfame, že je to dobrý!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map