Happy Birthday, Lauryn Hill! Pozrite si jej najlepšie videoklipy

Šťastné narodeniny Lauryn Hill. Dnes vznášame prípitok pre oduševneného umelca, ktorého zvuk R & B a pozoruhodné hudobné talenty sa rozprestierajú v mnohých oblastiach. Od rapu po spievanie, hranie, produkciu a hranie nástrojov, Hill je takmer 30 rokov ako umelec urobil jej majster na jej remeslo.

Späť na začiatku 90. rokov začala svoju kariéru ako herečka. Po pristátí opakujúcej sa role v televíznej myseľ, Ako sa svet stáva, potom si odišla na hlavnú úlohu v roku 1993, Sestra zákona 2: Späť vo zvyku. Neskôr sa Hill rozhodol prenasledovať hudbu a ona a rapper Pras Michel vytvorili hip hopovú skupinu neskôr známu ako Fugees.

Dnes sa mnohonárodná umelkyňa obracia na 42. Na oslavu veľkého úspechu Hilla ako umelkyne a neuveriteľne eklektickej hudobnej kariéry sme zakomponovali najpamätnejšie hudobné videá na počesť jej narodenín,.

SÚVISIACE: Pozrite si najlepšie videoklipy od Cyndi Lauper

1. Lauryn Hill – “Doo-Wop (tá vec)” (1998)

“Doo Wop (That Thing)” je prvým singlom z prvého sólového albumu Hill, Misesucation Lauryn Hill. Tjeho pieseň, ktorá debutovala na č. 1 na Billboard Hot 100, postavila Hill na mapu ako sólový umelec. K dnešnému dňu, keď príde v rádiu, všetci stále spieva.

2. Fugees – “Ready or Not” (1996)

“Pripravený alebo nie” pochádza z obdobia Hillovej ako člen hip hopovej skupiny Fugees. Oduševnený singel je z druhého štúdiového albumu Skóre a je obľúbeným fanúšikom. V skutočnosti bol uvedený jeden z najväčších fanúšikov skupiny, prezident Obama “Pripravený alebo nie” ako jeho obľúbenú pieseň späť, keď bol kampaň za prezidenta v roku 2008. 

3. Lauryn Hill – “Ex-Factor” (1998) 

Táto srdcová pieseň je druhým singlom z debutového sólového albumu Hill. V hudobnom videu (vyššie), veľmi mladý Hill vyzerá ako prvý na sebe v ostrých bielych oblekoch predtým, než sa zmení na klasické večerné oblečenie pre niektoré švihové klubové scény, ktoré sledujú príbeh videa.

SOUVISLOSTI: Sledujte Nick Jonas Vykonajte jeho rozkošnú novú pieseň o tvare s sezamová ulica znaky

4. Lauryn Hill – “Všetko je všetko” (1998)

Táto oduševnená melódiu, ktorá je tretím a posledným singlom na prvom sólovom albume speváka, inšpirovala inovatívny, Grammy nominovaný hudobné video (uvedené vyššie). V nej špičkové špeciálne efekty ukazujú New York City ako obrovský vinylový záznam na gramofóne. Čo sa týka skladieb, Hill spieva o boji v rámci čiernych komunít v mestskej Amerike.

5. Fugees – “Fu-Gee-La” (1995)

Táto pieseň inšpirovaná reggae je jedným z najpopulárnejších singlov Fugee. Vydané v roku 1995, skladba obsahuje Hill rapping a spievať zbor na trati. V hudobnom videu (vyššie), každý člen skupiny má svoju osobitnú úlohu v koncepcii príbehu o lúpeži natočenej na Jamajke.

6. Fugees – “Vocab” (1994)

“Vocab” je skutočným návratom pre Fugees. Táto groovy pieseň je tretím singlom z debutového albumu skupiny, Obchádza na realite. To bolo zaznamenané v roku 1992, ale nebol uvoľnený až do roku 1994.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 63

map