Happy Birthday, Melissa McCarthy! Pozrite sa, koľko sa zmenilo od jej dní Gilmore Girls

Narodeninová dievčina Melissa McCarthyová sa dnes zmení na 46 rokov a aký rok to bolo. Dlhoročná Mike & Molly hviezda pristála, čo by mohla byť jej najväčšou (a najzábavnejšou) úlohou ešte v ženách Ghostbusters reboot po tom, ako v roku 2016 prekonala vedúcu úlohu Šéf a minulý rok vyzvedač.

McCarthy si však určite pamätá na svoje korene v službe Stars Hollow, kde pred všetkými rokmi vyhrala naše srdcia ako milý šéfkuchár Sookie St. James. Keď nový Gilmore Girls: Rok v živote reboot bol ohlásený, nemohli sme počkať na to, aby sme videli Sookieho späť s našim obľúbeným duo matkou a dcérou, a vtipná dáma sa ubezpečila, že sa to stane.

“Na najdlhšiu dobu to jednoducho nebude fungovať v rozvrhu,” povedala ľudia, že keď sa niečo z jej plánu rozpadlo, rýchlo sa vrátila do hviezd Hollow. “Vrátil som sa späť a navštívil pred dvoma týždňami a znova som videl súbory a všetci na nich,” povedala. “Bol som taký sentimentálny.”

SÚVISIACE: Melissa McCarthyová je prvou ženou, ktorá získala ocenenie Comedic Genius Honor na MTV Movie Awards

“A cítil som sa ako najväčší nápad na svete. Bolo to krásne, “dodala. Kým sme úzkostlivo čakali na jej návrat v novej sérii Netflix, pripojte sa k nám, keď sa pozriete späť na jej transformáciu od jej Gilmore Girls dni. Happy birthday, Melissa!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 40

map