Happy Birthday, Selena Gomez! Pozrite sa na jej neuveriteľné vlasy Transformácia cez roky

Je to narodeniny Seleny Gomezovej! Popová hviezda sa dnes zmení na 24 rokov, ale ona bude navždy rozkošný Alex Russo Sprievodcovia Waverly Place v našich srdciach. Hviezda je v súčasnosti uprostred nej oživenie svetové turné, húpanie zúrivého súboru tresiek a dlhých, vlnitých zámkov, ale vlasový chameleón nechce jeden pohľad príliš dlho.

Od elegantných, priamych štýlov až po vlnité laloky, tupé rany a dokonca aj tesné kudrlinky, speváčka miluje zmenu jej “urobiť pre koberec. A zatiaľ čo hovorca Pantene je známy svojimi lesklými, tmavo hnedými zámkami, Gomez sa neodstránila od farby, experimentoval s ľahším pohľadom späť v roku 2009 a dokonca sa hral s blondami, modrými a fialovými pruhmi.

Zatiaľ čo sa vlasy stále menia, jej prírodné krásy a nepopierateľný talent zostávajú. Hviezda bez námahy prešla z detskej hviezdy na elegantného dospelého, čím dosiahla úspechy v každom kroku.

SOUVISLOSTI: Selena Gomez má teraz najobľúbenejšiu fotografiu na Instagram

Na počesť svojho veľkého dňa sa pridajte k tomu, aby ste sa znova pozreli na svoju transformáciu krásy od roku 2007 do dnešného dňa. Veselé narodeniny, Selena!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 21 = 23

map