Harley Quinn’s Pink and Blue Pigtails inšpirovala linku na farbenie vlasov

Farba vlasov inspo môže pochádzať odkiaľkoľvek a darebáci z komiksu určite nie sú výnimkou. Celkom vážne, kto si nepomyslel na to, aké pohode by bolo mať polovicu ružové, napoly modré ombré vlasy? Prečo si môžete vybrať len jeden odtieň, ak máte dve? Ďakujem za major vlasy závisť, Harley Quinn.  

No, všetky vaše farebné farebné farebné vlasy teraz môžu byť realitou a môžete prestať žiarliť fiktívnymi filmovými darebákmi. 

samovražda Squad Splat Hair Dye - Embed 2
Zdvorilosť

 

Nedávno, a na počesť nadchádzajúceho filmu, Splat spustil a Suicide Squad Kolekcia farieb vlasov, obsahujúca 11 živých farieb inšpirovaných a doslovne použitých na znaky vo filme. Farebne pôsobia na mňa – toto def nie je ako štandardné farbivo.

Kreatívne menované odtiene zahŕňajú Purple Desire, Lusty Lavender, Crimson Obsession, Lightening Bleach, Sladká Malina, Berry Blast, Scream Green, Aqua Rush a Pink & Blue kombinácia. Tá by mala vyniknúť všetkým, ktorí sa chcú dostať čo najbližšie k Harley Quinn Hair bez možnosti rozšírenia. 

samovražda Squad Splat Hair Dye - Embed 1
splathairdye / Instagram

Tieto darebné farbivá sú teraz k dispozícii na stránkach Wal-Mart, Target, Walgreens, CVS, Rite Aid a Hot Topic (9 dolárov, hottopic.com). Kto kedy povedal, že musíte čakať, kým sa Halloween bude hrať? (Tip: Nikto).

Toto je vaša šanca. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 85

map