Harry Bunny je štýlový účes celebrít

Internet hovoril: Mužský koberec nie je mŕtvy. Aj napriek šepotom, že koniec muža skončil, milióny vyhľadávaní Google, najmä teraz Harryho Stylesovho neslávne sa pozerajúci rozdiel. V správe spoločnosti Google o trendoch v oblasti krásy v roku 2015 vyhľadávač našiel hviezdu za najpriaznivejšiu celebritu so štýlom napriek skutočnosti, že Jared Leto propagoval trend v Hollywoode dlho pred spevákom One Direction. Záujem o vlasy mužov rástol vo všeobecnosti a bol o 6% vyšší ako vyhľadávanie vlasov u žien ako v predchádzajúcom roku, s otázkami ako “ako vyrastať mužský ples” a “ako viazať človeku” medzi niektoré z najviac obyčajný. 

SOUVISLOSTI: Justin Bieber odhaľuje svoju najtradičnejšiu fázu vlasov na Instagram

V trendoch žien s najvyhľadávanejšou vlasnosťou sa výrazy ako “boxové pásy” a “bohyne” stávajú populárnejšími než kedykoľvek predtým, predovšetkým na juhu, a videá, ktoré ukazujú, ako znovu vytvoriť obaja vyzerajú, získali zhruba 12,7 milióna zobrazení , Fialová vláda pokračuje až do trendov farieb vlasov, rovnako ako strieborné a sivé tóny. Nasledujúca Grammy vo februári, vyhľadávania vzrástli najmä na pastelovom fialovom lalise Katy Perryho, zatiaľ čo Rihanna šedé svetlá (rovnako ako zvyšok svojej minulosti dúhových farieb) poskytli krásnym fanúšikom nejaké vážne # hairinspo. Nie je prekvapením, že hľadanie pojmu “vlasy z dúhy” vzrástlo o 148%. Prejdite na stránku thinkwithgoogle.com a prečítajte si ostatné správy o trendoch krásy a pozrite si ešte viac najobľúbenejších vyhľadávaní vlasov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 52

map