Hayden Panettiere a Fiancé Wladimir Klitschko údajne Split

V lete v okamihu, kedy sa oči dostali do očí, nie všetky celebrity idú na trend. Tam bol nútený byť odbočkou, a to odbočka je bohužiaľ Hayden Panettiere a Wladimir Klitschko.

Po takmer desiatich rokoch spoločne údajne odvolali svoju angažovanosť a rozdelili sa navždy, hoci zdroje hovoria, že zostávajú v dobrom zmysle pre svoju 3-ročnú dcéru Kaya. V štýle sa dostal k Panettiere rep pre komentár. 

Hayden Panettiere and Fiance Wladimir Klitschko lead
Franziska Krug

“V tomto momente je Hayden jediná a ona a Wladimir sú spoluautormi pre Kaya.Kaya je predovšetkým s jej otcom a jeho rodinou v Európe a na Floride.Tie tiež trávia čas spoločne ako rodina s Haydenom,” povedal zdroj E! News. “Hayden a Wladimir sú skvelé a priateľské, sú veľkou súčasťou života druhého a budú aj naďalej.” Hayden je späť v Los Angeles a zisťuje, čo bude ďalej.

SPRIEVOD: Battle Hayden Panettiere s popôrodnou depresiou z nej urobil “lepšiu mamičku”

Na začiatku tohto leta boli Panettiere a Klitschko v Grécku spozorované s Kayou, ale nie je ani slovo, či budú spoločné rodinné prázdniny aj naďalej. Panettiere sa však nezdá príliš znepokojený.

28-ročná dievča tancovala bosou nohou s ďalším mužom cez parkovisko reštaurácie minulý štvrtok, úsmev na tvári.

Hayden embed
Hollywood To You / Star Max / Getty Images
Hayden embed
gotpap / Bauer-Griffin / Getty Images

Prinajmenšom si vezme hlásené rozdelenie v kroku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 27

map