Hayden Panettiere žiari v Boho Chic Look While Out v N.Y.C.

Teraz je to jedna zdravá žiara. Hayden Panettiere bola videná von a o tom, strávil nejaký kvalitný čas so svojím otcom v New Yorku dnes, a vyzerala lepšie než kedykoľvek predtým v boho chic ensemble.

Pre túto príležitosť Nashville hviezda obliekla jednoduché biele tričko a stredné umývanie chrumkavé džínsy, ktoré vyhrala s farebnou vyšívanou bundou, ktorá sa vyznačovala otvoreným predným a okrajovým lemom. Ak chcete dokončiť svoje oblečenie, Panettiere accessorized s kožou crossbody tašku a hnedé okrajové semišové botičky. 26-ročná žena vytiahla svetlé blondínky do elegantného hrnca a mala minimálny make-up. 

Vzácny vzhľad v štýle ulíc prichádza takmer mesiac po tom, ako sa herečka dostala do sociálnych médií, aby zdieľala rozkošný snap s jej snúbencom Wladimirom Klitschkom a ich 20-mesačnou dcérou Kayou, ktorá tvrdila, že ona a ukrajinský šampión sú na výstrednosti bola fotografovaná vo veľkom jablone bez zásnubného prsteňa.

SPRIEVOD: Hayden Panettiere vyzerá nádherne v zriedkavej rodinnej fotografii so snoubenkou a dcérou

Prajeme tejto nádhernej hviezde všetko najlepšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 + = 83

map