Heads Up: Odpočítavanie od Amazonu až po čierny piatok už začalo

on-line shopping
Peopleimages / Getty Images

Alexis Bennett

Nov 01, 2017 @ 12:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Stále jedeme naše sladkosti Halloween, ale Amazon nezmeškal čas do Čierneho piatku. Takže nie je potrebné čakať na Deň vďakyvzdania, keď skončíte a začnete nakupovať na dovolenke. Od 1. novembra spoločnosť Amazon neustále znižuje nové obchody, ktoré viedli až k veľkému dňu.

Len preto, že to technicky nie je Čierny piatok, neznamená to, že Amazon nás drží. Spoľahlivosť odpočítavania je skutočne pôsobivá. Vezmite si napríklad toto vákuum Dyson. Je už označené až na 150 dolárov. Je tu aj masívna 65-palcová inteligentná televízia Samsung, ktorá je menšia ako 1000 dolárov. To je hlavná zľava, najmä preto, že je to maloobchodné predajne za takmer 1400 dolárov na dostupných miestach, ako je Walmart.

Jedinou nevýhodou pre Amazonovo odčítanie do čierneho piatku je potreba skočiť na tieto tržby – napríklad ASAP. Bohužiaľ, množstvá sú obmedzené a špeciálne ceny sú len na webových stránkach niekoľko hodín naraz. Ale ak ste prvým členom, dostanete sa k nákupu nových obchodov o 30 minút skôr než ktokoľvek iný.

Môžete tiež začať prechádzať veci z vašej dovolenky nákupný zoznam teraz, pretože niektoré z obchodov už predávajú. Nižšie nájdete niektoré z našich obľúbených položiek – od elektroniky až po hračky – ktoré sú v súčasnosti v sekcii Amazon Countdown to Black Friday.

VIDEO: Je Amazon Prime stojí za to?

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 76

map